Pik
Сьогодні, 13 серпень 2020
03.04.2018
1357
0

Що цікавить турагентства на Арабатській Стрілці

Сувеніри з Херсонщини: морський пісок, мушлі та сиваська сіль

Арабатська Стрілка була представлена на 24-ій міжнародній туристичній виставці UITT «Україна – Подорожі та туризм» власним стендом.

Про це повідомляє ПІК з посиланням на офіційний сайт Щасливцевської сільської ради (Генічеський район Херсонської області).

"Спочатку нам було запропоновано представляти свій регіон у об’єднаному стенді Херсонщини. Але оскільки на ньому заборонялося розміщувати напис «Арабатська Стрілка», ми вирішили піти на більш затратне, але більш якісне представництво – орендували власний сучасний стенд", - йдеться у повідомленні.

Туристичними можливостями Арабатської Стрілки цікавилися туроператори майже зі всіх регіонів України, особливо, з Західної та Центральної України, які зазначали наявність попиту до нашого регіону і бажання розширити туристичні напрями.

Турагентства цікавилися також пансіонатами та готелями для розміщення туристичних груп, цікавими місцями на Стрілці та пропонували включити Арабатську Стрілку в свої туристичні напрями.

Особливий захват викликали морський пісок, мушлі та сиваська сіль, зразки яких привезли у невеличких мішечках. Люди із задоволенням «пробували» їх на дотик і на запах, брали з собою на згадку.

Привертали увагу до стенду запальними музичними композиціями барабанщики ансамблю «Атеш» Рамазан Куртбедінов та Азіз Сєітвєлієв. Відвідувачі із задоволенням фотографувалися з ними на пам’ять.

Був попит і на дитячий відпочинок, тому відчувалась відсутність реклами від дитячих оздоровчих закладів (якої, на жаль, зовсім не було надано).

Затребуваний був відпочинок у міжсезонння.

«Гарячими джерелами цікавилися, перш за все, задля лікування захворювань, а для цього потрібно, щоб був медичний супровід. Таке в нас є лише у водолікарні «Гаряче джерело», і більш детальна інформація від них на виставці, як показало спілкування з відвідувачами, була б теж дуже доречна», - йдеться у повідомленні.

стрелка 2

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину