Pik
Сьогодні, 24 Вересня 2020

Сума сплачених «АТБ» за шість місяців податків перевищує річний бюджет Херсона

Сума сплачених «АТБ» за шість місяців податків перевищує річний бюджет Херсона

Кожний бізнес, який справно платить податки, робить серйозний внесок у поліпшення добробуту громадян і розвиток місцевої інфраструктури. Однією з найпрозоріших і найвідкритіших в Україні є корпорація «АТБ». Послуговуючись стратегією динамічного розвитку, лідер вітчизняного ритейлу зумів у нинішньому непростому році побити рекорд щодо обсягу сплати податків і зборів. За шість місяців до бюджетів усіх рівнів, у тому числі й до міської скарбниці нашого Херсона, вже перераховано 7,57 млрд грн. (включаючи митні платежі та ЄСВ), що на 32,5% більше, аніж за аналогічний період минулого року.

«Цей рік, незважаючи на надзвичайно складні обставини, в яких опинився бізнес у результаті пандемії коронавірусу, корпорація «АТБ» проходить упевнено, залишаючись лідером ринку й одним з найбільших платників податків в Україні…

Можу навести два приклади:
 – сума сплачених нами податків за пів року в три рази перевищує річний (!) бюджет таких міст, як Суми, Херсон, Черкаси, Тернопіль, Луцьк; 
–  сплачені нами за перше півріччя податки у два рази перевищують суму держінвестицій у будівництво нового аеропорту в Дніпрі.
Коли запитують, що таке соціально відповідальний бізнес, для мене відповідь очевидна. Це не тільки благодійні проєкти, соціальні ініціативи, нові робочі місця. По-перше, це прозора та системна діяльність бізнесу в наших важких економічних реаліях. По-друге, ефективне використання зроблених бізнесом інвестицій органами центральної та місцевої влади», – повідомляє на своїй сторінці у Facebook Борис Марков, генеральний директор корпорації «АТБ».

Такі високі темпи збільшення бюджетних платежів компанія демонструє от уже кілька років підряд. За підсумками 2019-го «АТБ» посіла перше місце в галузі в рейтингу 100 найбільших представників бізнесу за обсягом перерахованих платежів. У 2019 р. до бюджетів різних рівнів і спецфондів передали 12,6 млрд грн., що на 34% перевищило показники попереднього періоду.

Основним завданням компанія «АТБ» визначила безперебійне забезпечення українців якісними продуктами за доступними цінами. Як і раніше, вартість товарів у 1137 супермаркетах торговельної мережі на 10–15% нижча за середньоринкову. Магазини лідера українського ритейлу відкрили в 293 населених пунктах 24 областей країни, включаючи й Херсонську. Їхній асортимент перевищує 3,5 тис. найменувань, причому близько третини становить продукція власних торгових марок. 

Дбаючи про комфорт і безпеку майже чотирьох мільйонів постійних клієнтів, компанія «АТБ» запропонувала їм принципово новий для українського ринку напрямок. В Україні з'явився перший продуктовий інтернет-магазин повного циклу. Весь процес від приймання замовлення до його одержання займає менше однієї години. Також почали працювати сервіси попереднього замовлення й адресної доставки продуктів.

Це дозволило мільйонам громадян, у тому числі й жителям Херсона, не відчувати браку якісних продуктів і при цьому заощаджувати гроші.

Компанія «АТБ» зуміла збільшити товарообіг і перерахувати 4,83 млрд грн. податків до держбюджету, 1,62 млрд грн. – до місцевих бюджетів, а 1,12 млрд грн. – до цільових фондів. Після реформи децентралізації чимала частина сплачених відповідальним бізнесом грошей залишається на місцях. Ці кошти направляють на боротьбу з пандемією, ремонт доріг, шкіл, лікарень, будівництво парків, мостових переходів та ін. Крім того, вони йдуть на виплату зарплат працівникам бюджетної сфери, пенсій, соціальної допомоги, а також субсидій, які після багаторазового підвищення комунальних тарифів стали порятунком для багатьох українських родин. Кожна компанія, завдяки діяльності якої наповнюється бюджет, створює гідний рівень життя для українців.

Автор: Тетяна Марченко

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину