Pik
Сьогодні, 01 Октября 2020
13.02.2020
998
0

Судом задоволено позов прокурора про стягнення з посадовця збитків

Судом задоволено позов прокурора про стягнення з посадовця збитків

Рішенням Каховського міськрайонного суду Херсонської області задоволено позов Каховської місцевої прокуратури в інтересах Управління освіти Каховської міської ради до колишнього директора однієї із шкіл міста про стягнення збитків, завданих внаслідок вчинення ним правопорушення, пов’язаного з корупцією, у розмірі 34 250 грн. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Херсонської області.

Займаючи послідовну позицію, місцева прокуратура звернулася до суду з тим, щоб стягнути на користь держави збитки, завдані цією посадовою особою внаслідок вчинення дій в умовах реального конфлікту інтересів шляхом неодноразового преміювання своїх близьких осіб.

Довідково: у січні минулого року Каховським міськрайонним судом за принципової позиції прокурора на той час директора школи визнано винним у вчиненні правопорушень, пов’язаних з корупцією, передбачених частинами 1, 2 статті 172-7 КУпАП (порушення вимог щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів), та піддано адміністративному стягненню у вигляді штрафу на користь держави в розмірі 200 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (3400 грн ).

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину