Pik
Сьогодні, 07 серпень 2020
22.04.2019
918
0

Павловський був присутній у залі суду на милицях і з побитим обличчям

Суд знову переніс дату обрання запобіжного заходу Павловському по справі Гандзюк

Раніше Павловського підозрювали в організації вбивства, нині – інкримінують покривання злочину, така стаття дозволяє бути під домашнім арештом, повідомляє 5 канал.

Шевченківський районний суд Києва 22 квітня знову переніс дату обрання запобіжного заходу для Ігоря Павловського, фігуранта справи нападу та вбивства херсонської активістки Катерини Гандзюк. Цього разу, через травму Павловського, який раніше був помічником нардепа від БПП – Миколи Паламарчука.

Варто зауважити, що захисники подали вже три таких клопотання, на розгляд якого дається три дні. Тому перше – просто не встигли розглянути, інше – таке ж – подавали тому, що в обвинуваченого погіршився стан здоров'я, а третє, яке розглядали сьогодні, ґрунтувалося на тому, що 4 квітня статтю за якою його підозрюють було змінено. 

Раніше Павловського підозрювали в організації вбивства, нині – інкримінують покривання злочину, така стаття дозволяє бути під домашнім арештом.

"Суд, порушуючи норми Європейського законодавства, права людини, це фактично катування, ухиляється від розгляду цієї справи", - зауважив адвокат.

Крім того, Павловський був присутній у залі суду на милицях і з побитим обличчям, утім сказав, що упав і адвокат це підтвердив. Підозрюваний через стан здоров'я часто втрачає свідомість, тому падає.

2_1

Фото ТСН

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину