Pik
Сьогодні, 14 Грудня 2018
05.12.2018
198
0

Суд у справі Якубсон: задовольнять відвід судді чи продовжать запобіжний захід?

Суд у справі Якубсон: задовольнять відвід судді чи продовжать запобіжний захід?

Завтра, 6 грудня, у Херсонському міському суді о 9.40 суддя Стамбула Н.В. розгляне відвід судді по справі нападу на керівника Херсонського «Правого сектора» Наталію Вотеічкіну, передає ПІК.

Захист обвинуваченої у нападі Лілії Якубсон, дружини депутата Дніпровської районної у Херсоні ради від «Опозиційного блоку» Олександра Власова, подав клопотання про відвід судді через те, що суддя Юлія Бочко є свідком у іншому кримінальному провадженні проти Власова – про підроблення документів. До цього підготовче засідання переносилось двічі через відсутність з невідомих причин захисту Якубсон, а втретє було перенесено через клопотання про відвід.

30 листопада суддя Бочко мала продовжити запобіжний захід Лілії Якубсон – вона перебула під нічним домашнім арештом, однак обвинувачена на засідання не прийшла начебто через стан здоров’я і таким чином уникнула продовження запобіжного заходу.

Засідання про продовження запобіжного заходу призначено також на 6 грудня, на 10.00 (суддя Бочко Ю.І.), однак чи відбудеться воно, залежить від того, чи задовольнять клопотання про відвід.

Нагадаємо, чоловік Лілії Якубсон Олександр Власов також обвинувачений у цій справі. Йому було обрано запобіжний захід нічний домашній арешт, однак апеляційний суд змінив нічний арешт на цілодобовий. Проте, за день до продовження запобіжного заходу Олександр Власов потрапив до лікарні і запобіжний захід йому не продовжили.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину