Pik
Сьогодні, 21 Січня 2021
05.12.2018
834
0

Суд у справі Якубсон: задовольнять відвід судді чи продовжать запобіжний захід?

Суд у справі Якубсон: задовольнять відвід судді чи продовжать запобіжний захід?

Завтра, 6 грудня, у Херсонському міському суді о 9.40 суддя Стамбула Н.В. розгляне відвід судді по справі нападу на керівника Херсонського «Правого сектора» Наталію Вотеічкіну, передає ПІК.

Захист обвинуваченої у нападі Лілії Якубсон, дружини депутата Дніпровської районної у Херсоні ради від «Опозиційного блоку» Олександра Власова, подав клопотання про відвід судді через те, що суддя Юлія Бочко є свідком у іншому кримінальному провадженні проти Власова – про підроблення документів. До цього підготовче засідання переносилось двічі через відсутність з невідомих причин захисту Якубсон, а втретє було перенесено через клопотання про відвід.

30 листопада суддя Бочко мала продовжити запобіжний захід Лілії Якубсон – вона перебула під нічним домашнім арештом, однак обвинувачена на засідання не прийшла начебто через стан здоров’я і таким чином уникнула продовження запобіжного заходу.

Засідання про продовження запобіжного заходу призначено також на 6 грудня, на 10.00 (суддя Бочко Ю.І.), однак чи відбудеться воно, залежить від того, чи задовольнять клопотання про відвід.

Нагадаємо, чоловік Лілії Якубсон Олександр Власов також обвинувачений у цій справі. Йому було обрано запобіжний захід нічний домашній арешт, однак апеляційний суд змінив нічний арешт на цілодобовий. Проте, за день до продовження запобіжного заходу Олександр Власов потрапив до лікарні і запобіжний захід йому не продовжили.

Теги:

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину