Pik
Сьогодні, 05 Червеня 2020
12.02.2019
663
0

Суд щодо обрання Мангеру запобіжного заходу: знову оголошено перерву

Суд щодо обрання Мангеру запобіжного заходу: знову оголошено перерву

У судовому засіданні щодо обрання запобіжного заходу голові Херсонської облради Владиславу Мангеру, що розпочалося 12 лютого Шевченківському районному суді м. Києва, оголошено знову перерву – до завтра, 13 лютого, передає ПІК. Продовження засідання призначено на 12.30 год.

Суд прислухався до аргументів сторони захисту, яка просила більше часу для вивчення великого об’єму матеріалів та долучення відеоматеріалів допитів підозрюваних у справі Катерини Гандзюк. Також захист попросив часу для перекладу документів (договору оренди житла в Австрії Мангером, та документів, які свідчать, що його доньці та дружині відмовлено у візі) з німецької мови.  Адже, як зазначив один з адвокатів Мангера,  у клопотанні містилося посилання на обставини з приводу майна, яке нібито знаходиться за кордоном. У захисту є докази, які спростовують дані обставини, проте документи - німецькою мовою. 

Прокуратура вважала, що було достатньо часу у сторони захисту, адже у судовому засіданні, що розпочалося 12 лютого о 12 годині, зробили перерву на 4 години. 

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину