Pik
Сьогодні, 24 серпень 2019
19.12.2018
344
0

Суд щодо нападу на журналіста Євгенію Вірлич не відбувся

Суд щодо нападу на журналіста Євгенію Вірлич не відбувся

Сьогодні у херсонському міському суді мало вбутись судове засідання щодо нападу на журналіста Євгенію Вірлич. Про це повідомляв ПІК.

Однак, як повідомила у Фейсбук Євгенія Вірлич, судове засідання не відбулось – адвокат обвинуваченої Лілії Якубсон не прийшла. Засідання призначено на 4 лютого 2019 року.

Лілія Якубсон, як і її чоловік депутат Дніпровської районної у Херсоні ради від «Опозиційного блоку» Олександр Власов, також фігурують як обвинувачені ще у кількох гучних справах. Це їх спільний напад на офіс «Самооборони» та побиття керівника «Правого сектору» Херсонської області Наталі Вотеічкіної. Зокрема, за цією справою Лілія Якубсон перебуває під нічним домашнім арештом.

Також Власов обвинувачується у нанесенні умисних тілесних ушкоджень середньої тяжкості (відкушене вухо активісту «Азова») та підробленні документів. Судове засідання за цими двома справам Власова відбудеться 20 грудня о 13:00. 

Нагадаємо, адвокати Якубсон у справі нападу на Вотеічкіну вже кілька разів пропускали засідання, через що суд не зміг вчасно продовжити запобіжний захід обвинуваченій.

Також захист Якубсон хоче об’єднати справи нападу на Вотеічкіну та Вірлич та проводити закриті судові засідання.  

Новини по темі

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину