Pik
Сьогодні, 18 Ноября 2018
25.06.2018
435
0

Суд повернув державі земельну ділянку вартістю 5,5 млн грн.

Суд повернув державі земельну ділянку вартістю 5,5 млн грн.

На Херсонщині на виконання рішення суду за позовом прокурора державі повернуто земельну ділянку вартістю 5,5 млн грн., повідомляє Прокуратура Херсонської області, передає ПІК.

Постановою Одеського апеляційного господарського суду задоволено позовні вимоги Генічеської місцевої прокуратури та визнано недійсним на майбутнє договір оренди земельної ділянки площею 158,51 га, яка розташована на території Строганівської сільської ради Чаплинського району, вартістю понад 5,5 млн грн, укладений між Чаплинською районною державною адміністрацією та фермерським господарством. Цим же рішенням фермерське господарство зобов'язано повернути вказану земельну ділянку Головному управлінню Держгеокадастру у Херсонській області. Верховним Судом вказане рішення залишено без змін.

Підставою для звернення прокурора до суду в інтересах держави є порушення вимог законодавства при укладенні договору оренди (без проведення нормативної грошової оцінки землі).

Рішення виконувалось у примусовому порядку. Відповідно до акту державного виконавця земельну ділянку повернуто Головному управлінню Держгеокадастру в Херсонській області

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину