Pik
Сьогодні, 15 Грудня 2018
29.11.2018
212
0

Суд по Якубсон втретє перенесли: спливає термін дії запобіжного заходу

Суд по Якубсон втретє перенесли: спливає термін дії запобіжного заходу

Сьогодні знов перенесли судове засідання, під час якого мали продовжити запобіжний захід Лілії Якубсон, обвинуваченій у нападі на керівника Херсонського «Правого Сектору» Наталію Вотеічкіну, передає ПІК.

Нагадаємо, судове засідання за останні два дні переноситься вже втретє. Вчора призначене та перенесене засідання не відбулись через відсутність адвокатів обвинуваченої.

Сьогодні адвокат Лілії Якубсон Вікторія Мінаєва заявила про відвід судді. Зокрема, вона наголосила на тому, що суддя Юлія Бочко, яка розглядає цю справу, є свідком у справі про підроблення документів чоловіком Лілії Якубсон Олександром Власовим, тому вона, на думку адвоката, може бути не об’єктивною.

Адвокат потерпілої Наталії Вотеічкіної Дмитро Ільченко зазначив, що сторона Якубсон зловживає правом на відвід з метою уникнення продовження запобіжного заходу. Він також наголосив на тому, що не були з’ясовані причини відсутності захисту на попередньому засіданні.

На думку прокурора відвід також не є вмотивованим, адже обвинувальний акт щодо Якубсон не стосується справи Власова та інших кримінальних проваджень.

Суддя прийняла заяву про відвід. Наступне засідання призначено на завтра, 30 листопада, на 13.00.

Нагадаємо, чоловік Лілії Якубсон, депутат Дніпровської районної у Херсоні ради Олександр Власов уник продовження запобіжного заходу по цій справі, потрапивши до лікарні за день до судового засідання. Лілія Якубсон перебуває під нічним домашнім арештом до 30 листопада.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину