Pik
Сьогодні, 03 серпень 2020
30.10.2018
699
0

Суд не продовжив запобіжний захід депутату райради Власову

Суд не продовжив запобіжний захід депутату райради Власову

Сьогодні, 30 жовтня, мало відбутись судове засідання по продовженню запобіжного заходу депутату районної у Херсоні ради Олександру Власову та його дружині Лілії Якубсон, які є підозрюваними у нападі на офіс «Самооборони» та побитті керівника «Правого Сектора» Херсонської області Наталі Вотеічкіної, передає ПІК.

До 30 жовтня, тобто до сьогодні, вони перебували під домашнім арештом – Власов під цілодобовим, а його дружина під нічним із засобами контролю. Сьогодні запобіжний захід обом мали продовжити, однак на судове засідання Власов не прийшов.

Засідання щодо Лілії Якубсон відбулось за зачиненими дверима у кабінеті судді, не зважаючи на велику кількість слухачів, які мали намір бути присутніми, однак були вимушені чекати у коридорі, включно із журналістами. На оголошення рішення змогли потрапити ті, хто встиг зайти – Лілії Якобсон продовжили нічний домашній арешт ще на місяць, до 30 листопада.

На засідання щодо продовження запобіжного заходу Власову він сам не прийшов – його захист повідомив, що підозрюваний перебуває у Обласній інфекційній лікарні. За відсутності Власова судове засідання не провели – чекатимуть поки він одужає, а по факту, строк його запобіжного заходу закінчується сьогодні, і до того часу, поки не буде обрано новий запобіжний захід, його місцезнаходження ніким не контролюватиметься.

Теги:

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину