Pik
Сьогодні, 18 Вересня 2019
30.10.2018
502
0

Суд не продовжив запобіжний захід депутату райради Власову

Суд не продовжив запобіжний захід депутату райради Власову

Сьогодні, 30 жовтня, мало відбутись судове засідання по продовженню запобіжного заходу депутату районної у Херсоні ради Олександру Власову та його дружині Лілії Якубсон, які є підозрюваними у нападі на офіс «Самооборони» та побитті керівника «Правого Сектора» Херсонської області Наталі Вотеічкіної, передає ПІК.

До 30 жовтня, тобто до сьогодні, вони перебували під домашнім арештом – Власов під цілодобовим, а його дружина під нічним із засобами контролю. Сьогодні запобіжний захід обом мали продовжити, однак на судове засідання Власов не прийшов.

Засідання щодо Лілії Якубсон відбулось за зачиненими дверима у кабінеті судді, не зважаючи на велику кількість слухачів, які мали намір бути присутніми, однак були вимушені чекати у коридорі, включно із журналістами. На оголошення рішення змогли потрапити ті, хто встиг зайти – Лілії Якобсон продовжили нічний домашній арешт ще на місяць, до 30 листопада.

На засідання щодо продовження запобіжного заходу Власову він сам не прийшов – його захист повідомив, що підозрюваний перебуває у Обласній інфекційній лікарні. За відсутності Власова судове засідання не провели – чекатимуть поки він одужає, а по факту, строк його запобіжного заходу закінчується сьогодні, і до того часу, поки не буде обрано новий запобіжний захід, його місцезнаходження ніким не контролюватиметься.

Новини по темі

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину