Pik
Сьогодні, 18 Вересня 2019
05.07.2016
261
0

Сучасним приміщенням онкодиспансеру потрібне обладнання

Сучасним приміщенням онкодиспансеру потрібне обладнання

Нагадаємо, вчора голова обласної ради Андрій Путілов відвідав 4-поверховий радіологічний корпус Херсонського онкодиспансеру.

Нові, відремонтовані приміщення з сучасними меблями приємно вражають.

Корпус побудований по типовому проекту для радіологічних відділень. Приміщення відповідають усім санітарним нормам, нормам радіаційної безпеки. Вони оснащені системами вентиляції, спеціальними захисними дверима для проведення терапії, є камери відеоспостереження.

Доречи, такий сучасний , просторий корпус єдиний на весь південь. Він повністю готовий для встановлення обладнання для променевої терапії - лінійних прискорювачів. Але, на жаль, приміщення простоюють без апаратів, які на сьогодні коштують майже 1 мільярд гривень.

«Херсонський обласний онкологічний диспансер - єдиний серед обласних онкологічних диспансерів Миколаївської, Запорізької, Одеської областей, де є сучасний радіологічний корпус з підготовленими приміщеннями для встановлення нового обладнання для променевої терапії.

Парадокс полягає в тому, що немає обладнання, яке могло б рятувати життя тисячі людей не тільки з нашої області», - говорить голова обласної ради.

Але він сподівається, що така ситуація протримається недовго. Вже підготували інвестиційний проект створення «Південного регіонального центру променевої терапії», який передбачає закупку нового обладнання. Наразі робота над створенням Центру продовжується.

 

Новини по темі

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину