Pik
Сьогодні, 17 Вересня 2019
05.07.2016
205
0

Створення на Херсонщині Центру променевої терапії вкрай важливо для всього півдня

Створення на Херсонщині Центру променевої терапії вкрай важливо для всього півдня

Голова обласної ради Андрій Путілов відвідав 4-поверховий радіологічний корпус Херсонського онкодиспансеру, де планують створити «Південний регіональний центр променевої терапії».

Центр буде надавати послуги на сучасному рівні для пацієнтів, насамперед, з Херсонської, Миколаївської, Одеської областей.

«Ми підготували інвестиційний проект по створенню «Південного регіонального центру променевої терапії», який забезпечить проведення променевої терапії хворим на злоякісні новоутворення відповідно до міжнародних стандартів лікування. Це конкретні справи, які направлені на поліпшення медичного обслуговування», - говорить Андрій Путілов.

За словами голови обласної ради, даний проект був підтриманий бюджетним комітетом Верховної Ради України 24 квітня 2016 року. Він передбачає закупівлю обладнання для оснащення радіологічного корпусу. Саме обладнання на сьогодні коштує майже мільярд гривень, і зрозуміло, що обласний бюджет таку суму не потягне.

На відміну від Одеської та Миколаївської областей в Херсонському онкодиспансері є готові приміщення, де можна розмістити сучасне обладнання для променевої терапії.

Як розповідає головний лікар закладу Ірина Сокур, репутація диспансеру відома вже далеко за межами Херсонської області. Тут лікуються жителі і з Миколаївщини, Одеської області, переселенці з Криму, Донецької,Луганської областей.

«Гідні умови для наших пацієнтів, кваліфікований персонал, високий рівень хірургічної, гінетерапевтичної допомоги - тому цей заклад має великий попит серед українців. Маючи сучасне обладнання для променевої терапії, ми могли б розширити діапазон наданих послуг і кількість пацієнтів з інших областей різко зросла б. Наразі ми розглядаємо всі можливі варіанти пошуку коштів: чи це буде державний інвестиційний проект, чи проект позики в банку при підтримці держави, чи державно-приватне партнерство",  - підкреслює Ірина Сокур.

Окрім того, завдяки новому обладнанню покращиться рання діагностика, а це, наголошує Ірина Сокур, врятовані людські життя.

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину