Pik
Сьогодні, 21 Вересня 2020
18.08.2020
437
0

"Студреспубліка" знову на Херсонщині

"Студреспубліка" знову на Херсонщині

22­­­­­­–25 серпня 2020р. на самому березі Чорного моря, у Скадовську (Херсонська обл., ДОТ ім. Ю.Гагаріна), відбудеться фінал XXII Студреспубліки. Найбільший в Україні відкритий майданчик для діалогу, глибокої дискусії та презентації проривних ідей збирає найактивнішу молодь і найпросунутіших інтелектуалів/ок для спільної роботи над темою «НАДЗУСИЛЛЯ ДЛЯ ПРОГРЕСУ ТА СПРАВЕДЛИВОСТІ».

Суперкриза –‒ суперкризою, карантин –‒ карантином*, а Студреспубліка –‒ завжди за планом! Бо наша задача – зшивати Україну й шукати відповіді на найскладніші проблеми і виклики, котрі людям довгої доброї волі далі спільно втілювати в життя.

Протягом трьох діб учасники будуватимуть країну мрій. Таку, якою вони хочуть бачити Україну!

Фінал Міжнародної програми «Студентська республіка» – наймасштабніша, найінтелектуальніша щорічна молодіжна громадська подія в Україні з унікальним для світу форматом. Імпровізована «держава» щороку збирає від 600 до 1800 учасників/ць з України та з-за кордону. Тут кожен може розкрити себе, іноді в зовсім незвичній якості: чи в потужній розумовій праці, чи в драйвових суб-фестах, які тривають нонстоп, чи в спілкуванні з прекрасними людьми з усіх куточків України. Чому і вам варто стати важливою частиною великої події?

Цьогорічна тема «Надзусилля для прогресу та справедливості» – підсумок напрацювань республіканців за 22 роки щоденної невтомної праці та шаленої волі до позитивних змін.

Студреспубліка дала Україні цілу плеяду людей нестримної жаги реальних змін, людей спільного блага, здатних до кропіткої щоденної роботи заради модернізації України, до масштабного і глибокого мислення, творення інновацій та інавацій, руйнування стереотипів! Усі ці роки до нас долучаються найкращі інтелектуал(к)и України та світу, активні громадяни, студент(к)и, які в рамках насиченої діяльності спільно працюють над Майбутнім, над Україною у топ-20 найбільш розвинених країн світу. Студреспубліка –‒ це українське ноухау, це простір волі та рівності, це море сонячного настрою та дороговказ у майбутнє.

Покоління Республіки збереться, щоб працювати пліч-о-пліч із найкращими експерт(к)ами-інтелектуал(к)ами, які проводитимуть факультативи та консультації. Серед тих, кого вже можемо анонсувати: Сергій Грабський, Сергій Дацюк, Андрій Єрмолаєв, Андрій Золотарьов, Віталій Кулик, Андрій Куликов, Дмитро Марунич, Андрій Окара, Олег Петров, о. Антоній Рудий та ін.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину