Pik
Сьогодні, 23 Вересня 2020
15.10.2019
511
0

Студентів ОДУВС ознайомили з практиками протидії нелегальній міграції

Студентів ОДУВС ознайомили з практиками протидії нелегальній міграції

Начальник відділу організації запобігання нелегальній міграції, реадмісії та видворення управління державної міграційної служби в Херсонській області Микола Новіков провів лекцію студентам та курсантам Херсонського факультету ОДУВС на тему «Протидія нелегальній міграції», – передає ПІК.

Студенти ознайомились з практичними методами боротьби Херсонських міграційників із нелегальною міграцією в області.

Тісна співпраця Херсонського факультету Одеського державного університету внутрішніх справ та Управління Державної міграційної служби в України в Херсонській області триває вже не один рік. Спеціалісти міграційної служби завжди радо надають консультації щодо змін в законодавстві, які регулюють міграційні процеси та діляться практичними навичками із студентам та курсантам вишу.

Міграційна служба нагадує, що за 9 місяців 2019 року були притягнуті до адміністративної відповідальності 913 іноземці, стосовно 279 іноземних громадян прийняті рішення про примусове повернення до країн походження, 6 осіб були примусово видворенні за межі нашої країни та 27 порушників міграційного законодавства отримали заборону в’їзду до України терміном від 3 до 8 років.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину