Pik
Сьогодні, 09 Березня 2021
11.04.2018
1001
0

Студенти та викладачі ХДУ організували благодійну акцію до великодніх свят

Студенти та викладачі ХДУ організували благодійну акцію до великодніх свят

10 квітня у Херсонському академічному обласному театрі ляльок відбулася прем’єра інтермедії «Великодні пригоди Вінні-Пуха» та вистави «Хто вкрав писанки». Цю благодійну акцію до великодніх свят вже протягом 17 років організовують студенти та викладачі факультету культури і мистецтв ХДУ.

Про це повідомляє прес-центр ХДУ, передає ПІК.

Першими поціновувачами акторської майстерності наших студентів стали дітлахи співробітників та викладачів Херсонського державного університету.

"Варто зазначити, що над цьогорічним благодійним проектом до Великодня працювала режисерсько-постановча група у складі професора Лідії Лимаренко, доцентів Бориса Чуприни, Ольги Гоноболіної, Інни Білоусенко, старшого викладача Олексія Пономарьова та костюмера Світлани Лєпьошкіної. До того ж, безпосередню участь в організаціїї благодійної акції взяв профспілковий комітет співробітників ХДУ. В інтермедії «Великодні пригоди Вінні-Пуха» та вистави «Хто вкрав писанки» були задіяні студенти II та III курсу ФКМ спеціальності «Культурологія», спеціалізації «Організація культурно-дозвіллєвої діяльності». Маленькі глядачі отримали від казкового театрального дійства безліч позитивних вражень, а студенти – чергову можливість продемонструвати свій професійний рівень з майстерності актора, сценічного мовлення та режисури", - йдеться у повідомлені.

 

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину