Pik
Сьогодні, 14 Грудня 2019
30.11.2017
509
0

Студенти ХДУ починають навчання за програмою подвійних дипломів

Студенти ХДУ починають навчання за програмою подвійних дипломів

Тепер в ХДУ отримали можливість навчатися за програмою подвійних дипломів майбутні програмісти (факультет фізики, математики та інформатики) й філологи (факультет іноземної філології).

Про це у Фесбук написав нардеп Олександр Співаковський, передає ПІК.

«Цього тижня зустрівся зі студентами ХДУ, котрі починають своє навчання за програмою подвійних дипломів. Вперше, окрім студентів факультету дошкільної та початкової освіти, на навчання до Поморської Академії до м.Слупськ (Польща) поїдуть майбутні програмісти (факультет фізики, математики та інформатики) й філологи (факультет іноземної філології). І це прекрасно», - повідомив Співаковський.

«Завдяки міжнародним зв'язкам університету молоді надаються унікальні можливості для власної капіталізації, адже за роки навчання ці хлопці і дівчата отримають подвоєний обсяг знань і компетентностей. Для цілеспрямованих і амбітних це може стати гарним стартовим майданчиком для реалізації себе у житті. А от точкою застосування набутих знань, нових ідей, талантів для них мають стати рідне місто, рідна країна — на цьому я особливо наголосив, коли звертався до студентів. Якщо вони дійсно прагнуть кращої долі для себе, своїх дітей та онуків, то мають самі стати рушійною силою майбутніх перетворень на нашій землі», - написав нардеп. 

Новини по темі

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину