Pik
Сьогодні, 16 Июля 2018
04.10.2017
107
1

Студентам-кримчанам на Херсонщині надають всебічну підтримку

Студентам-кримчанам на Херсонщині надають всебічну підтримку

Наприкінці вересня - на початку жовтня  відбулися зустрічі зі студентами, які цього року вступили на перший курс за програмою «Крим-Україна» до вишів Херсона.

Про це ПІК розповів Денис Чистіков, завідувач Сектору в Херсонській області Міністерства з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України.

Зустрічі відбулися за ініціативою Сектору у Херсонській області Міністерства з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України та за підтримки  вузів. 

Мова йде про кримчан-першокурсників, які вступили  до Херсонського державного університету, Херсонського національного технічного університету, Херсонського аграрного університету та Херсонської державної морської академії.

«Основною метою таких зустрічей є поширення інформації щодо контактів органів влади, які у разі необхідності готові допомогти студентам», - відзначив Денис Чистіков.

Варто зазначити, що у зустрічах також взяли участь представник громадської організації «КримSOS» та радник Міністерства соціальної політики України в Херсонській області. Отож студенти з Криму отримали кваліфіковані відповіді на найпроблемніші питання.

«До слова, більшість непорозумінь нині виникає навколо оформлення довідки про статус внутрішньо переміщеної особи», - повідомив Денис Чистіков.

Владні та громадські структури, чия діяльність пов’язана з допомогою жителям тимчасово окупованого Криму, вкотре нагадали, що готові всіляко підтримувати дітей з півострова, які виявили бажання навчатися на Херсонщині.

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину