Сьогодні, 19 Жовтня 2017
04.10.2017
210
1

Студентам-кримчанам на Херсонщині надають всебічну підтримку

Наприкінці вересня - на початку жовтня  відбулися зустрічі зі студентами, які цього року вступили на перший курс за програмою «Крим-Україна» до вишів Херсона.

Про це ПІК розповів Денис Чистіков, завідувач Сектору в Херсонській області Міністерства з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України.

Зустрічі відбулися за ініціативою Сектору у Херсонській області Міністерства з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України та за підтримки  вузів. 

Мова йде про кримчан-першокурсників, які вступили  до Херсонського державного університету, Херсонського національного технічного університету, Херсонського аграрного університету та Херсонської державної морської академії.

«Основною метою таких зустрічей є поширення інформації щодо контактів органів влади, які у разі необхідності готові допомогти студентам», - відзначив Денис Чистіков.

Варто зазначити, що у зустрічах також взяли участь представник громадської організації «КримSOS» та радник Міністерства соціальної політики України в Херсонській області. Отож студенти з Криму отримали кваліфіковані відповіді на найпроблемніші питання.

«До слова, більшість непорозумінь нині виникає навколо оформлення довідки про статус внутрішньо переміщеної особи», - повідомив Денис Чистіков.

Владні та громадські структури, чия діяльність пов’язана з допомогою жителям тимчасово окупованого Криму, вкотре нагадали, що готові всіляко підтримувати дітей з півострова, які виявили бажання навчатися на Херсонщині.

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

17.10.2017
325
0
Спецрепортаж
Херсонський Jazz Band зіграв для "Барсуків"
16.10.2017
823
0
Фоторепортаж
Яка вона херсонська осінь? (фото)

ТОП-Новини

наверх

Підписатись на новини

Підписатись на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину