Pik
Сьогодні, 24 Ноября 2020
Гаряча новина
28.03.2019
1399
0

Такою фінансовою увагою до ремонту доріг, як у Стрілковому, не може похвалитися жоден населений пункт Херсонщини

Стрілкове отримує на ремонт двох доріг більше 100 мільйонів

Жителі Стрілкового – приморського населеного пункту у Генічеському районі Херсонщини, здається, схопили Бога за бороду. На будівництво дороги по вуліці Берегова у населеному пункті, в якому, за даними Вікіпедії, проживають 1415 мешканців, мають виділити 90 мільйонів гривень. Ще 19 мільйонів мають виділити на ремонт дороги по вулиці Центральна, пердає ПІК.

Сайт Новий візит повідомляє, що Департамент будівництва та розвитку інфраструктури Херсонської обласної держадміністрації вийшов на електронні торги з пропозицією реконструкції вулиці Центральна в селі Стрілкове Генічеського району (перша черга).

Передбачувана вартість робіт - 19 млн 121 тисяча гривень.

Йдеться про будівництво дороги по всій вулиці Центральна. Крім асфальтного покриття передбачається будівництво зупинок громадського транспорту, пішохідних зон і доріжок, дорожніх знаків, нанесення розмітки.

На даний момент приймаються пропозиції. Електронні торги заплановані на 12 квітня.

ЗМІ пише, якщо врахувати вартість будівництва дороги по вулиці Береговій, то на дві дороги в одному селі Стрілкове заплановано понад 100 млн гривень. Такою фінансовою увагою не може похвалитися жоден населений пункт Херсонщини.

Нагадаємо, у минулому році жителі Стрілкового перекривали дорогу та блокували роботу техніки, яка мала будувати дорогу по вулиці Береговій. Люди обурювалися тим, що дорогу ведуть до елітного поселення, яке вони почали називати “царським”, бо о 2018 році тут отримали земельні ділянки у тому числі представники обласної влади та наближені до них особи.

Натомість посадовці виправдовували виділення великих коштів на ремонт саме цієї дороги необхідністю розвивати курортне селище. Згодом – дали обіцянку все ж таки виділити кошти й на ремонт головної вулиці Стрілкового – Центральної.

Читайте також:

Дорожній скандал на Арабатській Стрілці: місцеві активісти блокують будівництво дороги

Скандал на Арабатській стрілці: як чиновники порушують домовленості

На ремонт вулиці Центральна планують виділити 1,5 мільйони

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину