Pik
Сьогодні, 15 Ноября 2018
31.10.2018
133
0

Стихійні сміттєзвалища у Херсоні: хто їх створює

Стихійні сміттєзвалища у Херсоні: хто їх створює

Стихійне звалище та занедбаний сквер у старому центрі Херсона виявили під час рейду спеціалісти Інспекції з контролю за благоустроєм та санітарним станом м. Херсон міськради за участю фахівця міського управління ГУ Держпродспоживслужби в області. Про це передає ПІК з посиланням на офіційний сайт ГУ Держпродспоживслужби в області. Як виявилось, сміття викидають навіть з машин, які...мають його вивозити. 

Під час рейду виявили стихійне сміттєзвалище біля двору будинку № 30 по вул. Старообрядницькій та навпроти будинку № 47 по вул. Суворова, де поруч з 4 контейнерами для сміття звалено обрізані гілки дерев, опале листя, пакети з побутовим та будівельним сміттям.

У незадовільному санітарно-гігієнічному стані знаходиться сквер (напроти Католицького костелу) між вулицями Старообрядницька і Суворова, в якому, не зважаючи на розміщення інформаційної дошки щодо заборони створення стихійного сміттєзвалища, всюди розкидане сміття, пакети, пляшки тощо.

Під час рейду окремо зафіксовано факт самовільного несанкціонованого скидання сміття – 29.10.2018 р. близько 11:30 годин за адресою Старообрядницька, 35 водій маловантажного автомобіля фургон «ФІАТ» червоного кольору здійснив несанкціонований викид сміття з фургону вказаного авто. Необхідно відмітити, що на корпусі машини зазначено про надання послуг з вивозу сміття та вказано номер телефону сервісу. На пропозицію представників Інспекції з контролю за благоустроєм та санітарним станом міста представитися та надати інформацію звідки привезено сміття і з якою організацією укладено договір на його вивезення, водій відмовився і поїхав.

 За результатами рейду підготовлено 3 приписи про усунення виявлених порушень. Матеріали про факт несанкціонованого вивантажування сміття автомобілем «ФІАТ» передано до поліції.

 

Теги:

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину