Pik
Сьогодні, 26 Ноября 2020
16.06.2018
1188
0

Стартує 10-та ювілейна Школа плавання Андрія Путілова

Стартує 10-та ювілейна Школа плавання Андрія Путілова

З 18 червня у херсонському Гідропарку розпочинає роботу 10-та Школа дитячого плавання, передає ПІК. Завдяки соціальному проекту Андрія Путілова тисячі дітей навчились впевнено поводитись на воді, отримали нових друзів та цікаво проводили час на літніх канікулах.

Школа дитячого плавання – це унікальний проект в межах України. За 10 років професійні інструктори навчили впевнено триматися на воді та плавати сотні хлопчиків та дівчаток.

Для Херсона, який знаходиться на Дніпрі, поряд два моря – Чорне та Азовське – вміння плавати дуже важливе та навіть необхідне. На жаль, сучасних басейнів, доступних для відвідування усіх бажаючих у Херсоні за ці роки не побільшало. Саме тому можливість навчитися безкоштовно плавати, отримати навички безпечної поведінки на воді, які формує Школа плавання, кожного року приваблює батьків та дітей. Тут не тільки корисно, але й цікаво та весело, бо разом можна проводити час на пляжі, веселитись на тематичних святах, які організовує Школа.

- У цьому році ми вже вдесяте будемо проводити Школу плавання на всім відомому пляжі у Гідропарку, - каже ініціатор проекту Андрій Путілов. – Як завжди на діточок чекають професійні інструктори, які сформують групи та будуть кожного дня вчити дітей плаванню. Принцип роботи Школи передбачає рівний доступ усіх дітей до занять, бо навчання плаванню є безкоштовним. Крім того, ми традиційно готуємо розважальні програми для дітей, запрошуємо усіх на святкове відкриття 21 червня, а також на свята, які будуть проводитися впродовж роботи Школи плавання.

За роки роботи Школа стала вже не тільки місцем у Гідропарку, де вчаться плавати. Важливо, що найбільш відповідальні діти, які проходили весь курс навчання отримували Сертифікати про проходження курсу безпечної поведінки на воді, а це означає автоматичне зарахування до неформального Клубу активних дітей та їх батьків. Члени Клубу зустрічаються не лише влітку, а й впродовж року. Разом учасники Школи плавання відвідують атракціони Джам-парку, разом зустрічаються на новорічній дискотеці. За словами Андрія Путілова, такий формат роботи дає можливість дітям зустрічатися впродовж року, товаришувати, розвиватись.

Тож, записуйтесь до Школи плавання! Ставайте сильнішими та впевненими у своїх силах! В цьому році Школа плавання готує для дітей багато сюрпризів! Зустрічаємось у Гідропарку цього літа!

Читайте також: 

Яскравий фінал "Школи плавання" у Херсоні

Школа плавання: до зустрічі наступного літа

Школа дитячого плавання у Гідропарку (відео)

 

35346491_2009317275765356_6104477708324962304_n

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину