Pik
Сьогодні, 23 Вересня 2019
Ексклюзив
12.09.2019
1766
0

Старі “схеми” при новій владі у стінах Херсонської ОДА?

Старі “схеми” при новій владі у стінах Херсонської ОДА?

Нещодавно губернатор Херсонщини звільнив з посади одного з головних “рішайл” у сфері будівництва колишнього очільника області Гордєєва А.А., а саме Руснака О.Ю. Не для кого не є секретом, що Руснак О.Ю. будучи керівником департаменту будівництва та розвитку інфраструктури Херсонської ОДА лобіював перемогу у тендерних процедурах підрядників, які сплачували відкати від 10-15 % від загальної суми договору.

Після звільнення Руснака О.Ю. багато які підрядники, яких він “душив” поборами зітхнули з полегшенням. Проте, пан Гусєв О.Ю., здається, позабув про ще одну одіозну особу у вказаному департаменті, а саме заступника директора департаменту будівництва та розвитку інфраструктури – начальника управління автомобільних доріг Херсонської ОДА Галамагу Анатолія Володимировича. Вказана особа напевно вже є представником асірійської діаспори, оскільки активно лобіює за відкат у сумі в 10% приватні підприємства такі, як: ТОВ «Інвестиційно-будівельне підприємство Гарант» (код 41485685, директор – Лазарев Едуард Онікович); ТОВ «Будсіті-2017» (код 41553330, керівник Калашян Давид Агабеки).

Вищевказані підприємства фактично належать мешканцю Нової Каховки асирійцю Петрову Павлу Аврамовичу, а зареєстровані фактично на підставних осіб. При цьому в період з 2018 по 2019 рік ТОВ «Інвестиційно-будівельне підприємство Гарант» підписало договори з департаментом будівництва Херсонської ОДА на будівництво фельдшерсько акушерських приміщень та поточний ремонт автомобільних доріг області на загальну суму близько 50 млн. грн. Зазначені роботи наразі виконані не в повному об’ємі, вартість матеріалів завищена в декілька разів а до актів виконаних робіт виносяться не достовірні дані. Про те, на вказані порушення закриваються очі оскільки Галамага А.В. отримує свою долю і все у всіх добре! Проблем з поліцією та прокуратурою також у Петрова П.А. не має оскільки з цього боку його прикриває дружина Ренкас Олена яка тривалий час працює помічником керівника ГУНП в Херсонській області та має численні зв’язки серед правоохоронців.

Крім того, за такою ж схемою відкатів Галамага А. працює з ТОВ «Атлант-Нікополь» (код 40083983), а також працював зі всім відомою ПП «Полтавабудцентр» (код 24565511) та з її одіозним керівником який все таки був затриманий правоохоронцями за привласнення бюджетних коштів, а саме Араик Амирханян. Зокрема, як відомо під час проведення тендерних закупівель до Галамаги А. неможливо потрапити до кабінету оскільки в нього завжди сидять його «братики» та заносять гроші прям до кабінету.

Як відомо, Галамага А.В. намагається нав’язати вищевказаних підрядників і новому керівництву Херсонської ОДА. Не хотілось би щоб старі схеми та такі корупціонери, як Руснак О. та Галамага А. разом з так званими «братиками» продовжували розграбляти наш бюджет та будувати наші з Вами дороги на яби як.

Новини по темі

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину