Pik
Сьогодні, 25 Січня 2021
Ексклюзив
12.09.2019
3290
1

Старі “схеми” при новій владі у стінах Херсонської ОДА?

Старі “схеми” при новій владі у стінах Херсонської ОДА?

Нещодавно губернатор Херсонщини звільнив з посади одного з головних “рішайл” у сфері будівництва колишнього очільника області Гордєєва А.А., а саме Руснака О.Ю. Не для кого не є секретом, що Руснак О.Ю. будучи керівником департаменту будівництва та розвитку інфраструктури Херсонської ОДА лобіював перемогу у тендерних процедурах підрядників, які сплачували відкати від 10-15 % від загальної суми договору.

Після звільнення Руснака О.Ю. багато які підрядники, яких він “душив” поборами зітхнули з полегшенням. Проте, пан Гусєв О.Ю., здається, позабув про ще одну одіозну особу у вказаному департаменті, а саме заступника директора департаменту будівництва та розвитку інфраструктури – начальника управління автомобільних доріг Херсонської ОДА Галамагу Анатолія Володимировича. Вказана особа напевно вже є представником асірійської діаспори, оскільки активно лобіює за відкат у сумі в 10% приватні підприємства такі, як: ТОВ «Інвестиційно-будівельне підприємство Гарант» (код 41485685, директор – Лазарев Едуард Онікович); ТОВ «Будсіті-2017» (код 41553330, керівник Калашян Давид Агабеки).

Вищевказані підприємства фактично належать мешканцю Нової Каховки асирійцю Петрову Павлу Аврамовичу, а зареєстровані фактично на підставних осіб. При цьому в період з 2018 по 2019 рік ТОВ «Інвестиційно-будівельне підприємство Гарант» підписало договори з департаментом будівництва Херсонської ОДА на будівництво фельдшерсько акушерських приміщень та поточний ремонт автомобільних доріг області на загальну суму близько 50 млн. грн. Зазначені роботи наразі виконані не в повному об’ємі, вартість матеріалів завищена в декілька разів а до актів виконаних робіт виносяться не достовірні дані. Про те, на вказані порушення закриваються очі оскільки Галамага А.В. отримує свою долю і все у всіх добре! Проблем з поліцією та прокуратурою також у Петрова П.А. не має оскільки з цього боку його прикриває дружина Ренкас Олена яка тривалий час працює помічником керівника ГУНП в Херсонській області та має численні зв’язки серед правоохоронців.

Крім того, за такою ж схемою відкатів Галамага А. працює з ТОВ «Атлант-Нікополь» (код 40083983), а також працював зі всім відомою ПП «Полтавабудцентр» (код 24565511) та з її одіозним керівником який все таки був затриманий правоохоронцями за привласнення бюджетних коштів, а саме Араик Амирханян. Зокрема, як відомо під час проведення тендерних закупівель до Галамаги А. неможливо потрапити до кабінету оскільки в нього завжди сидять його «братики» та заносять гроші прям до кабінету.

Як відомо, Галамага А.В. намагається нав’язати вищевказаних підрядників і новому керівництву Херсонської ОДА. Не хотілось би щоб старі схеми та такі корупціонери, як Руснак О. та Галамага А. разом з так званими «братиками» продовжували розграбляти наш бюджет та будувати наші з Вами дороги на яби як.

Новини по темі

Коментарі

херсонец, 13.09.2019
Браво автору статьи. К сожалению автор не указал тех кто должен проверять от лица государства действия Руснак и ему подобных. А это архитектурно-строительная инспекция под руководством Петрук Ларисой и Маршаком Ростиславом. А ларчик открывается просто - Руснак сам годами руководил етой инспекцией. Вот и думайте где наши деньги

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину