Pik
Сьогодні, 18 Февраля 2020
22.09.2018
973
0

Стареньку, яку родичі викинули на вулицю, доправили у лікарню - стан важкий

Стареньку, яку родичі викинули на вулицю, доправили у лікарню - стан важкий

Ситуацію з бабусею, яку родичі викинули на вулицю, взяли під контроль, жінку доправили у лікарню, стан її важкий.

Про це повідомив у Фейсбук депутат облради Микола Ставицький, який нині захищає Україні зі зброєю в руках і який раніше закликав херсонців допомогти старенькій, передає ПІК.

«Херсон. Ситуацію з побитою до напівсмерті та викинутою на вулицю бабусею взято під контроль. Савченко Галина Семенівна. Зараз знаходиться в лікарні Водників, в реанімації. Стан дуже важкий. Лікарі бояться давати взагалі будь - які прогнози. Побив та викинув її ніби то родич, якого вже начебто забрали до психіатричної лікарні. Якщо Галині Семенівна стане краще, то її відразу буде переведено в ХОСПІС», - написав Ставицький.

"Дякую за оперативність в вирішенні цієї ситуації Тамілі Сулеймановій, Костянтину Шульзі, та головному лікарю лікарні «ХОСПІС» Ігорю Васильєву, який невідкладно взяв ситуацію під контроль, і зробить все можливе щоби Галина Семенівна перебувала в максимально повноцінних умовах під цілодобовим наглядом медиків.  Молимось щоби бабуся одужала!", - написав Ставицький.

Як раніше передавав ПІК, херсонців сколихнули розповіддю про бабусю, яка живе на вулиці. Відповідне відео та текст оприлюднив у соцмережі Фейсбук Ігор Лелюк

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину