Pik
Сьогодні, 27 Февраля 2021
22.04.2020
1176
0

Станіславська ОТГ отримала квадрокоптер для центру підтримки бізнесу та туризму

Станіславська ОТГ отримала квадрокоптер для центру підтримки бізнесу та туризму

На Херсонщині Станіславська громада отримала квадрокоптер від програми DOBRE у межах проєкту «Створення центру підтримки бізнесу та туризму Станіславської ОТГ». Про це ПІК розповів Станіславський сільський голова Володимир Желуденко.

«Так, справді, ми отримали квадрокоптер від програми DOBRE у межах проєкту «Створення центру підтримки бізнесу та туризму Станіславської ОТГ», - розповів голова громади.

За його словами, проєкт передбачає також облаштування центру меблями та іншим технічним обладнанням.

Як розповів Володимир Желуденко, навіть зараз, незважаючи на карантин, на вже відомі серед українських туристів Станіславські скелі (їх ще називають Херсонськими горами), приїздять відпочивальники.

Наразі, за його словами, або місцеві мешканці навчаться використовувати туризм для розвитку власного бізнесу, або доведеться пропонувати зайняти цю нішу бізнесу зі сторони. Перший крок громада робить саме зараз, створюючи центр підтримки бізнесу та туризму.

Що стосується квадрокоптеру, то, як розповів Володимир Желуденко, його вже протестували. За його допомогою планують здійснювати фото та відеозйомку цікавих для туристів місць.

У громаді планують розвивати активні види туризму – прогулянки на байдарках, велосипедний спорт, піші екскурсії. І контролювати цю роботу допоможе квадрокоптер. Оскільки передбачаєть і подієвий туризм, пропонуватимуть виїзні весільні церемонії, то зможуть проводити з нього відеозйомки, каже Володимир Желуденко. Також для розвитку громади та зацікавлення інвесторів планується створення промороликів – і тут також ця техніка стане у пригоді.

Також, за словами сільського голови, важливо, що у громаді зможуть використовувати квадрокоптер для запобігання появі стихійних сміттєзвалищ.
Нвгадаємо, саме на Станіславських скелях знімав свій кліп пісні «Місця щасливих людей» Кузьма Скрябін.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину