Pik
Сьогодні, 11 Июля 2020
Гаряча новина
11.04.2018
1856
0

Стало відомо про смерть школярки від менінгіту в Херсоні

Стало відомо про смерть школярки від менінгіту в Херсоні

Сьогодні, 11 квітня, стало відомо про те, що в Херсоні від менінгіту померла восьмирічна школярка. Про це повідомляє ПіК.

Це сталося ще 22 березня, але офіційної інформації від управлінь медицини та освіти не було.

Розголосу історія набула завдяки батькам, які зазначили журналістам, що бояться за здоров’я своїх дітей.

Сьогодні ситуацію з летальним випадком роз’яснили в обласній інфекційній лікарні.

Як повідомив головний експерт-інфекціоніст Департаменту охорони здоров’я ХОДА Сергій Панкратов, дівчинка началася у другому класі у міській ЗОШ №2. На погане самопочуття дитина поскаржилася ще у школі і їй викликали «швидку». Остання доправила хвору до медзакладу, який того дня чергував по місту – лікарні Тропіних. Але матір дівчинки відмовилася, щоб дівчинку госпіталізували без неї. За правилами батьки не можуть перебувати у стаціонарі разом з дітьми, старше 6-ти років. Вдома дівчинці ставало дедалі гірше, пізно ввечері її привезли до обласної інфекційної лікарні, але стан вже був критичним. У приймальному відділенні дитина померла. З’ясувалося, що в неї була менінгококова інфекція, яка зазвичай розвивається душе стрімко.

Через п’ять днів у школу, де навчалася дівчинка, прибули представники СЕС і взяли посіви в дітей та педагогів, які могли контактувати з хворою. Результати шукавали – носіями менінгококу виявилися троє учнів та вчителька.

Всіх вже пролікували у стаціонарі інфекційної лікарні. Батьки дітей обурилися, чому в навчальному закладі не оголосили карантин одразу після того, як стало відомо про інфекцію у дітей. А от інфекціоністи з цього приводу не такі категоричні, зазначають, що діяли за інструкціями МОЗ і загрози для життя та здоров’я дітей не було.

«У карантині не було жодної потреби, адже так співпало, що підтвердження про інфікованість кількох дітей і педагога надійшло вже коли учні не навчалися через погодні умови, а потім настали канікули. За цей час приміщення школи продезінфікували, а носіїв палички менінгококу пролікували в стаціонарі інфекційної лікарні», - повідомив головний експер-інфекціоніст Сергій Панкратов.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину