Pik
Сьогодні, 20 Січня 2019
09.01.2019
1120
0

Стали відомі причини вибуху, що зруйнував будинок на Херсонщині

Стали відомі причини вибуху, що зруйнував будинок на Херсонщині

Причиною руйнування будинку в с. Нова Збур’ївка Голопристанського району Херсонської області 27 грудня стала розгерметизація газового балону з яким працювали робітники, що виконували в зазначеному будинку монтаж натяжної стелі.

Про це передає ПІК з посиланням на Головне управління Держпраці у Херсонській області.

«При обстеженні місця аварії працівниками АТ «Херсонгаз» було встановлено, що даний випадок не є пов’язаним з використанням газу в побуті (тобто, з експлуатацією систем газопостачання природним або зрідженим газом)», - йдеться у повідомленні.

Нещасний випадок стався внаслідок порушень вимог безпеки під час виконання будівельно-ремонтних робіт з використанням газобалонної установки, до складу якої входили балон із зрідженим вуглеводневим газом (місткістю не більше 12л), гумовотканинний рукав та газова теплова гармата. Приватні особи виконували в зазначеному будинку монтаж натяжної стелі. З невстановленої причини сталася розгерметизація газового балону, внаслідок чого газ витік із балону та утворив газоповітряну суміш, яка призвела до вибуху. Житловий будинок площею 120 м² був повністю зруйнований.

Нагадаємо, в результаті вибуху постраждали робітники, які встановлювали натяжну стелю, і мешканці – мати з донькою.

file

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину