Pik
Сьогодні, 10 серпень 2020
07.10.2019
417
0

Справу екс-керівника «Херсонської ТЕЦ» передано у ВАСК

Справу екс-керівника «Херсонської ТЕЦ» передано у ВАСК

Херсонський міський суд передав до Вищого антикорупційного суду кримінальне провадження за обвинуваченням колишнього генерального директора ВАТ «Херсонська ТЕЦ», 99,9% акцій якого належить державі у особі Фонду державного майна України, Богдана Педченка.

Про це йдеться у рішенні ВАКС від 2 жовтня, повідомляє «Слово і Дело», передає ПІК.

Як вказується у документі, 19 вересня Херсонський міськсуд прийняв рішення про передачу справи Педченка у ВАКС. 30 вересня до Антикорсуду надійшли матеріали справи. Так, 2 жовтня ВАКС призначив підготовче засідання по справі на 9 жовтня.

За версією слідства, посадові особи «Херсонської ТЕЦ» уклали зі службовими особами ТОВ «Квадро-Фінанс» договір про надання безпроцентної поворотної позики. Цей договір був підписаний без відповідного узгодження Фонду держмайна і всупереч вимогам постанови Кабінету Міністрів України про обмеження витрат підприємства і заборони здійснення видатків на будь-яку допомогу в затвердження фінансового плану. Згідно з умовами зазначеного документа посадовими особами ПАТ «Херсонська ТЕЦ» перераховано кошти у розмірі 8,785 млн гривень на рахунок ТОВ «Квадро-Фінанс», які не повернули підприємству.

Теги:

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину