Сьогодні, 25 Листопада 2017
09.11.2017
162
0

Проблема реабілітації бійців АТО носить системний характер

Правоохоронними органами відкрито кримінальне провадження за статтею 120 Карного кодексу України («Доведення до самогубства») після трагічної смерті  атовця-кіборга Сергія Качемазова.

Читайте також: Покінчив життя самогубством ветеран АТО

Про це передає ПІК з посиланням на прес-службу Херсонської ОДА.

«Правоохоронними органами відкрито кримінальне провадження за статтею 120 Карного кодексу України («Доведення до самогубства»)», - повідомляють в ОДА.

На засіданні комісії, яка була створена наказом директора Департаменту охорони здоров’я ОДА, були представлені відеоматеріали, надані обласним шпиталем ветеранів війни, де зафіксовано перебування Сергія Кочемазова в медичному закладі.

Члени комісії поспілкувалися з товаришами по службі, аби зрозуміти загальний психологічний та емоційний стан бійця у той день.

Читайте також: У ОДА зреагували на публікації про самогубство учасника АТО

Надали слово й медичним працівникам лікувального відділення, куди звернувся по допомогу Сергій Кочемазов, які на час проведення службового розслідування відсторонені від виконання робочих обов’язків.

З огляду на випадок, що стався, порушили питання й загального перегляду відношення обласної влади, зокрема медичних закладів, до здійснення реабілітації демобілізованих бійців АТО.

Зважаючи на результати обговорення, директор Департаменту охорони здоров’я ОДА Віктор Короленко зазначив:

«Проблема носить системний характер і стосується не тільки надання медичних послуг бійцям АТО. Порушено питання соціальної, психологічної та медичної складових реабілітації воїнів. Саме для покращення загальної ситуації в області наразі створюється єдиний в Україні Центр реабілітації для бійців АТО, де військові зможуть отримати не тільки лікування, а й комплексну фахову допомогу», - відзначив ОДА Віктор Короленко, директор Департаменту охорони здоров’я ОДА.  

 

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

13.11.2017
1186
0
Фоторепортаж
У Херсоні обрали королеву міста
17.10.2017
1039
0
Спецрепортаж
Херсонський Jazz Band зіграв для "Барсуків"

ТОП-Новини

наверх

Підписатись на новини

Підписатись на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину