Pik
Сьогодні, 13 серпень 2020
09.11.2017
614
0

Проблема реабілітації бійців АТО носить системний характер

Справа Сергія Кочемазова - відкрито кримінальне провадження

Правоохоронними органами відкрито кримінальне провадження за статтею 120 Карного кодексу України («Доведення до самогубства») після трагічної смерті  атовця-кіборга Сергія Качемазова.

Читайте також: Покінчив життя самогубством ветеран АТО

Про це передає ПІК з посиланням на прес-службу Херсонської ОДА.

«Правоохоронними органами відкрито кримінальне провадження за статтею 120 Карного кодексу України («Доведення до самогубства»)», - повідомляють в ОДА.

На засіданні комісії, яка була створена наказом директора Департаменту охорони здоров’я ОДА, були представлені відеоматеріали, надані обласним шпиталем ветеранів війни, де зафіксовано перебування Сергія Кочемазова в медичному закладі.

Члени комісії поспілкувалися з товаришами по службі, аби зрозуміти загальний психологічний та емоційний стан бійця у той день.

Читайте також: У ОДА зреагували на публікації про самогубство учасника АТО

Надали слово й медичним працівникам лікувального відділення, куди звернувся по допомогу Сергій Кочемазов, які на час проведення службового розслідування відсторонені від виконання робочих обов’язків.

З огляду на випадок, що стався, порушили питання й загального перегляду відношення обласної влади, зокрема медичних закладів, до здійснення реабілітації демобілізованих бійців АТО.

Зважаючи на результати обговорення, директор Департаменту охорони здоров’я ОДА Віктор Короленко зазначив:

«Проблема носить системний характер і стосується не тільки надання медичних послуг бійцям АТО. Порушено питання соціальної, психологічної та медичної складових реабілітації воїнів. Саме для покращення загальної ситуації в області наразі створюється єдиний в Україні Центр реабілітації для бійців АТО, де військові зможуть отримати не тільки лікування, а й комплексну фахову допомогу», - відзначив ОДА Віктор Короленко, директор Департаменту охорони здоров’я ОДА.  

 

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину