Pik
Сьогодні, 22 Червеня 2018
09.11.2017
214
0

Проблема реабілітації бійців АТО носить системний характер

Справа Сергія Кочемазова - відкрито кримінальне провадження

Правоохоронними органами відкрито кримінальне провадження за статтею 120 Карного кодексу України («Доведення до самогубства») після трагічної смерті  атовця-кіборга Сергія Качемазова.

Читайте також: Покінчив життя самогубством ветеран АТО

Про це передає ПІК з посиланням на прес-службу Херсонської ОДА.

«Правоохоронними органами відкрито кримінальне провадження за статтею 120 Карного кодексу України («Доведення до самогубства»)», - повідомляють в ОДА.

На засіданні комісії, яка була створена наказом директора Департаменту охорони здоров’я ОДА, були представлені відеоматеріали, надані обласним шпиталем ветеранів війни, де зафіксовано перебування Сергія Кочемазова в медичному закладі.

Члени комісії поспілкувалися з товаришами по службі, аби зрозуміти загальний психологічний та емоційний стан бійця у той день.

Читайте також: У ОДА зреагували на публікації про самогубство учасника АТО

Надали слово й медичним працівникам лікувального відділення, куди звернувся по допомогу Сергій Кочемазов, які на час проведення службового розслідування відсторонені від виконання робочих обов’язків.

З огляду на випадок, що стався, порушили питання й загального перегляду відношення обласної влади, зокрема медичних закладів, до здійснення реабілітації демобілізованих бійців АТО.

Зважаючи на результати обговорення, директор Департаменту охорони здоров’я ОДА Віктор Короленко зазначив:

«Проблема носить системний характер і стосується не тільки надання медичних послуг бійцям АТО. Порушено питання соціальної, психологічної та медичної складових реабілітації воїнів. Саме для покращення загальної ситуації в області наразі створюється єдиний в Україні Центр реабілітації для бійців АТО, де військові зможуть отримати не тільки лікування, а й комплексну фахову допомогу», - відзначив ОДА Віктор Короленко, директор Департаменту охорони здоров’я ОДА.  

 

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

09.05.2018
664
0
Відеорепортаж
Спогади про війну з перших вуст
08.05.2018
725
0
Відеорепортаж
Херсону є ким пишатися

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину