Pik
Сьогодні, 21 Січня 2021
17.08.2019
1735
0

Справа про вбивство К.Гандзюк може стати вироком усій владі часів Порошенка.

Справа про вбивство К.Гандзюк може стати вироком усій владі часів Порошенка.

Останні новини по суті справи:
Відбувають покарання позбавлення волі всі 5-ть виконавців нападу на Катю Гандзюк, яким Покровський районний суд Дніпропетровської області виніс вироки згідно доведеної ролі та вини кожного.

А ось замовники – тут справа можливо розвалюється слідством, затягуючи її розгляд в судах.

Приморський районний суд Одеси 16 серпня 2019р. повинен був розпочати слухання відносно фігуранта по справі про вбивство Катерини Гандзюк пана І.Павловського, раніше судимого, помічника нардепа М.Паламарчука ( доречі народний депутат М.Паламарчук є і сам колишнім правоохоронцем і відносно якого часто говорять як про людину, яка «кришує» певні теми).

Тож, судові засідання над його помічником по справі К.Гандзюк про її замовне вбивство - є лакмусовою справою для правоохоронної та судової влади в Україні загалом.
Практично, ця справа може нарешті поставити крапку в історіях «кумів», «кришувальників», «смотрящих», «рєшал» в українській владі.

І. Павловський, який на суд не з’явився, як і не з’явились слідчий прокурор та захисник фігуранта Павловського, саме тому слухання перенесені на 22 серпня.
Але гучні заяви, які робить генеральний Прокурор Ю.Луценко, кум Президента П.Порошенка, який от-от піде у відставку, за призначення якого у тому числі голосував пан Паламарчук М., як член парламентської фракції імені Блоку Петра Олексійовича – насторожують!

Суспільство всі ці події сприймає, як спроби слідства «вихолостити справу про замовників вбивства К.Гандзюк», щоб при призначенні нового Прокурора – доказів у справі про фігурантів замовлення вбивства К.Гадзюк вже не залишилось, і суд за недостатньою кількістю доказів, щоб лише підтвердив офіційним рішенням невинність осіб, які замовили Катю…

Активісти також наголошують, що прокуратура також не ходить і на засідання суду відносно ще одного підозрюваного у замовленні вбивства К.Гандзюк пана Мангера. Про це пишуть , ініціатива “Хто замовив Катю Гандзюк?” на сторінці у Facebook.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину