Pik
Сьогодні, 20 Вересня 2020
27.12.2018
791
0

Справа Гандзюк: голова РДА заявила, що звернеться в СБУ та до суду

Справа Гандзюк: голова РДА заявила, що звернеться в СБУ та до суду

Голова Олешківської РДА Олена Кравченко-Скалозуб звернеться в СБУ через розповсюджувану інформацію про начебто її причетність до справи вбивства Катерини Гандзюк.

Про це вона повідомила у Фейсбук, передає ПІК.

«Сьогоднішній робочий день (26 грудня – ред.) провела в Олешках, в районній державній адміністрації. Уранці провела засідання колегії. Не в СБУ. Не в Києві, хоча й була у столиці вихідними - там моя донька Каріна здобувала перемоги на спортивних змаганнях. Мене не викликали до слідчих органів і не допитували. Це факт», - написала вона.

Вона називає прізвище людей, які розповідають про її арешт та обшуки.

«Це неприпустимо, коли звинувачують на рівному місці і на віру беруть слова людей, які зацікавлені у дискредитації моєї особи. Тому чекати я не налаштована, після колегії протягом доби я власноруч передам заяву до СБУ з указанням прізвищ, які вже занадто загралися у політику. Ба більше, мої адвокати вже готують позовну заяву до суду щодо захисту честі і гідності. Також зауважу, що жоден із журналістів, які розповсюдили проти мене наклеп, не звернулися за коментарем офіційно», - написала голова РДА.

Як раніше передавав ПІК, голова Олешківської РДА раніше вже двічі спростовувала інформацію про свою причетність до справи вбивства Катерини Гандзюк. 

Як раніше передавав ПІК, СБУ відпрацьовує «лісову» версію у справі вбивства Катерини Гандзюк.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину