Pik
Сьогодні, 24 Вересня 2020
20.06.2019
562
0

Спостерігачі ОПОРИ виявили плагіат у програмі кандидата у депутати з Херсонщини

Спостерігачі ОПОРИ виявили плагіат у програмі кандидата у депутати з Херсонщини

Частина передвиборчої програми кандидата в народні депутати Сергія Сандула скопійована з програми чинного народного депутата України Руслана Демчака. Про це свідчать гіперпосилання на сайт Демчака, які містяться в програмі Сандула, повідомляє ОПОРА.

Сергій Сандул бере участь у виборах як самовисуванець по округу №184. Його передвиборча програма розміщена на сайті Центральної виборчої комісії, на сторінці кандидата у вигляді файлу Microsoft Office Word, який можна завантажити. Повідомляється, що підрозділи програми Сергія Сандула розміщені у файлі, завантаженому на сайт ЦВК, у вигляді гіперпосилань на сайт нардепа Руслана Демчика.

14-06-2019_Sandul_screenshot

Зазначається, що в українському виборчому законодавстві немає вимог щодо програм кандидатів у депутати, немає і санкцій щодо «запозичення» кандидатами програм або окремих їх частин один в одного. Однак або сам кандидат, або людина, яка писала для нього програму, навіть не потурбувались про те, щоб прибрати гіперпосилання із файлу програми.

Повідомляться, що це не єдиний випадок плагіату передвиборчої програми. Громадянська мережа ОПОРА у 2016 році проаналізувала передвиборчі програми кандидатів у народні депутати у виборчому окрузі №151. Згідно з аналізом одразу 31 з 47 кандидатів у своїх програмах мали ознаки плагіату, (65,95% від усіх програм).

Теги:

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину