Pik
Сьогодні, 05 Березня 2021
16.12.2020
471
0

Способи ефективної боротьби з COVID-19 херсонські медики під час телемосту обговорили з китайськими колегами

Способи ефективної боротьби з COVID-19 херсонські медики під час телемосту обговорили з китайськими колегами

Методи найоперативнішого та найточнішого діагностування коронавірусу, забезпечення якісного лікування, шляхи визначення оптимальної тактики порятунку пацієнтів з тяжким перебігом хвороби та інші важливі питання обговорили сьогодні під час телемосту херсонських спеціалістів у сфері медицини зі своїми колегами з китайської провінції Шаньдун. 

Про це повідомляє пресслужба Херсонської ОДА.

На важливості обміну досвідом наголосив і заступник начальника Канцелярії іноземних справ Народного уряду провінції Шаньдун Сунь Ябао.

«Ми не лише турбуємось через пандемію коронавірусу у нас в провінції, ми також дуже хочемо допомогти лікарям Херсонщини побороти цю недугу. З цією проблемою ми стикнулися дещо раніше, тож маємо певний практичний досвід. Без консолідації зусиль ми точно не зможемо подолати пандемію», - зазначив Сунь Ябао. 

Разом з тим, за інформацією директора Департаменту здоров’я облдержадміністрації Віктора Короленка, станом на 1 грудня 2020 року в області медичні послуги надають  2834 лікаря, серед яких 145 анестезіологів-реабілітологів та 36 інфекціоністів.  Також у 81 медичному закладі регіону працює понад 6,7 тисяч молодших медичних працівників. Усі вони прямо чи опосередковано залучені до допомоги жителям Херсонщини, у яких діагностовано коронавірус.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину