Pik
Сьогодні, 18 Ноября 2018
09.07.2018
462
0

Спортсменів, що готуються до чемпіонату Європи, облрада вигнала на вулицю

Спортсменів, що готуються до чемпіонату Європи, облрада вигнала на вулицю

В одному з міських парків у Херсоні тепер займаються вихованці спортивного клубу «Шторм», які незабаром представлятимуть країну на чемпіонаті Європи. Про це розповів у Фейсбук керівник клубу Володимир Тимченко, передає ПІК

Нагадаємо, ПІК розповідав, як від цього спортивного клубу «зачистили» Палац молоді та студентів і хто стоїть за цим. Цькування громадської організації «Спортивний клуб «Шторм» депутатом та керівник профільної постійної комісії облради Володимиром Шадріним розпочалося з липня 2017 року.

«Ви думаєте, це чергові тренування у парку влітку від клубу «Шторм»? На жаль, це не так, тепер так проходять всі тренування нашого клубу – на вулиці! Якщо хтось в облраді спільно з начальником управління комунального майна, вирішив викинути спортсменів з зали і влаштувати «конкурс», в якому ми вже брати участь юридично не можемо, хтось, певне, зверху вирішив, що готуватися до чемпіонату Європи краще на свіжому повітрі?», - написав Володимир Тимченко.

П’ятеро вихованців з цього спортивного клубу є членами збірної команди України з бойового самбо. Спортсменів ось так готують до змагань, на яких вони представляють нашу країну, пише автор посту.

«Дякуємо нашим «чинушам» Херсонської області», - написав автор посту. 

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину