01.07.2019
911
1

Спортсмени з Херсонщини здобули нагороди на ІІ Європейських іграх

На Європейських іграх-2019, що проходили з 21 по 30 червня в Мінську (Республіка Білорусь), збірна України стала найкращою у командних змаганнях з легкої атлетики та третью в загальному медальному заліку, повідомляє Херсонська ОДА, передає ПІК.

Честь України у складі збірної відстоювали і спортсмени з Херсонщини: Белінська Алла (боротьба вільна), Сиромятников Олександр (веслування на байдарках і каное), Проценко Андрій (легка атлетика (стрибки у висоту), Просторов Микола (стрибки на батуті), а також Павлова Анастасія (стрільба з лука).

Першим з херсонців 24 червня срібну нагороду завоював Микола Просторов, який у парі з Антоном Давиденком показав другий результат у синхронних стрибках. За свій виступ наш дует отримав 51,350 бали. Переможцям вони поступилися лише на 0,1 бала.

В індивідуальних стрибках Микола Просторов став четвертим.

26 червня список медалей поповнив Олександр Сиромятников, який в байдарці-двійці разом з Олегом Кухариком здобув срібні медалі на дистанції 1000 м.

28 червня Андрій Проценко, заслужений майстер спорту України у командних змаганнях, взяв висоту 2,24 м. Завдяки цьому команда України посіла перше місце в естафеті, обігнавши Білорусь та Німеччину.