Pik
Сьогодні, 25 Вересня 2020
01.07.2019
1277
1

Спортсмени з Херсонщини здобули нагороди на ІІ Європейських іграх

Спортсмени з Херсонщини здобули нагороди на ІІ Європейських іграх

На Європейських іграх-2019, що проходили з 21 по 30 червня в Мінську (Республіка Білорусь), збірна України стала найкращою у командних змаганнях з легкої атлетики та третью в загальному медальному заліку, повідомляє Херсонська ОДА, передає ПІК.

Честь України у складі збірної відстоювали і спортсмени з Херсонщини: Белінська Алла (боротьба вільна), Сиромятников Олександр (веслування на байдарках і каное), Проценко Андрій (легка атлетика (стрибки у висоту), Просторов Микола (стрибки на батуті), а також Павлова Анастасія (стрільба з лука).

Першим з херсонців 24 червня срібну нагороду завоював Микола Просторов, який у парі з Антоном Давиденком показав другий результат у синхронних стрибках. За свій виступ наш дует отримав 51,350 бали. Переможцям вони поступилися лише на 0,1 бала.

В індивідуальних стрибках Микола Просторов став четвертим.

26 червня список медалей поповнив Олександр Сиромятников, який в байдарці-двійці разом з Олегом Кухариком здобув срібні медалі на дистанції 1000 м.

28 червня Андрій Проценко, заслужений майстер спорту України у командних змаганнях, взяв висоту 2,24 м. Завдяки цьому команда України посіла перше місце в естафеті, обігнавши Білорусь та Німеччину.

Новини по темі

Коментарі

Оксана, 01.07.2019
Це наша гордість! так тримати

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину