Сьогодні, 22 Вересня 2019
04.11.2016
241
0

Спортсмен з Херсону здобув срібну нагороду на чемпіонаті Європи з кікбоксингу WAKO

У словацькому місті Марібор з 23 по 30 жовтня 2016 року пройшов чемпіонат Європи з кікбоксингу WAKO серед дорослих, в якому прийняли участь 550 спортсменів з 40 країн. Змагання проходили в трьох розділах: К1, лоу-кік та лайт-контакт.

Вихованець Дитячої юнацької спортивної № 6, підпорядкованої управлінню освіти Херсонської міської ради, Дубіна Віталій змагався в розділі К-1, вагова категорія 71 кг. Його суперниками були кікбоксери з 21 країни Європи, але Віталій здобув срібну нагороду, а також ліцензію на Всесвітні ігри, які відбудуться в 2017 році у місті Вроцлав (Польща).

На шляху до п'єдесталу пошани Віталій почергово переміг бійців з Азербайджану, Австрії та Туреччини. І тільки у фінальному бою поступився одним балом представнику Болгарії.