Pik
Сьогодні, 06 серпень 2020
07.02.2018
2111
0

Спортшколу «Динамо» знов намагаються захопити?

Спортшколу «Динамо» знов намагаються захопити?

Навколо спортивної школи ФСТ «Динамо», що на вулиці Перекопській у Херсоні, знов розгортаються скандальні події, повідомляє ПІК.

Нагадаємо, 9-10 листопада 2016 року депутат Херсонської обласної ради Володимир Шадрін вирішив «навести лад» у спортшколі та очолив наступ на неї. Тоді він у складі групи з 5 осіб силою заволодів статутними документами та змінив замки на дверях адміністративних приміщень, де знаходилось керівництво школи. Ось прізвища учасників події: Дерев’янко І.В., Клименко І.В., Сух В.В., Кондратенко О.С. та Шадрін В.М.

Читайте також: Про рейдерство з заручниками ми писали тут.

Виправити ситуацію не вдалося, правоохоронці все «спустили на гальма», оскільки вони і є засновниками ФСТ «Динамо» та спортивної школи.

Майже відразу Шадрін «віддячив» своїй групі підтримки. Пані Ірину Деревянко він працевлаштував. Вона стала керувати спортшколою «Динамо».

Приблизно в той самий період Валентин Сух очолив Вище училище фізичної культури.

Пройшов рік і відносини між Шадріним і Деревянко, Сухом і Клименко далі тріщину. Спочатку Сух вигнав з посади Клименко, а незабаром Шадрін посварився з Деревянко. Події, які розгорнулися на початку лютого цього року навколо спортшколи «Динамо» свідчать про бажання Шадріна позбутися Деревянко. Робить він це не самостійно, а руками інших депутатів.

Отже, депутат Херсонської обласної ради Микола Ставицький викладає у Фейсбуці пост про те, що певна робоча група вирішила перевірити стан роботи секцій «Динамо» й знайшла купу порушень.

Далі тему підхоплюють ЗМІ, піднімається питання про неефективність керівництва спортшколи та взагалі доцільність її фінансування за рахунок бюджетних коштів. Меседж єдиний – пані Деревянко має піти, на її місце вже є потрібна людина.

Ось такою нетривалою вийшла дружба Шадріна з Деревянко. При цьому доля спортшколи Шадріна, як й минулого разу, мало турбує. Аналіз роботи – це просто привід позбутися некерованого керівника та пограти на нервах засновників ФСТ «Динамо», продемонструвавши, хто в будинку хазяїн.

 

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину