Pik
Сьогодні, 22 Травня 2018
07.02.2018
1597
0

Спортшколу «Динамо» знов намагаються захопити?

Спортшколу «Динамо» знов намагаються захопити?

Навколо спортивної школи ФСТ «Динамо», що на вулиці Перекопській у Херсоні, знов розгортаються скандальні події, повідомляє ПІК.

Нагадаємо, 9-10 листопада 2016 року депутат Херсонської обласної ради Володимир Шадрін вирішив «навести лад» у спортшколі та очолив наступ на неї. Тоді він у складі групи з 5 осіб силою заволодів статутними документами та змінив замки на дверях адміністративних приміщень, де знаходилось керівництво школи. Ось прізвища учасників події: Дерев’янко І.В., Клименко І.В., Сух В.В., Кондратенко О.С. та Шадрін В.М.

Читайте також: Про рейдерство з заручниками ми писали тут.

Виправити ситуацію не вдалося, правоохоронці все «спустили на гальма», оскільки вони і є засновниками ФСТ «Динамо» та спортивної школи.

Майже відразу Шадрін «віддячив» своїй групі підтримки. Пані Ірину Деревянко він працевлаштував. Вона стала керувати спортшколою «Динамо».

Приблизно в той самий період Валентин Сух очолив Вище училище фізичної культури.

Пройшов рік і відносини між Шадріним і Деревянко, Сухом і Клименко далі тріщину. Спочатку Сух вигнав з посади Клименко, а незабаром Шадрін посварився з Деревянко. Події, які розгорнулися на початку лютого цього року навколо спортшколи «Динамо» свідчать про бажання Шадріна позбутися Деревянко. Робить він це не самостійно, а руками інших депутатів.

Отже, депутат Херсонської обласної ради Микола Ставицький викладає у Фейсбуці пост про те, що певна робоча група вирішила перевірити стан роботи секцій «Динамо» й знайшла купу порушень.

Далі тему підхоплюють ЗМІ, піднімається питання про неефективність керівництва спортшколи та взагалі доцільність її фінансування за рахунок бюджетних коштів. Меседж єдиний – пані Деревянко має піти, на її місце вже є потрібна людина.

Ось такою нетривалою вийшла дружба Шадріна з Деревянко. При цьому доля спортшколи Шадріна, як й минулого разу, мало турбує. Аналіз роботи – це просто привід позбутися некерованого керівника та пограти на нервах засновників ФСТ «Динамо», продемонструвавши, хто в будинку хазяїн.

 

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

09.05.2018
407
0
Відеорепортаж
Спогади про війну з перших вуст
08.05.2018
479
0
Відеорепортаж
Херсону є ким пишатися

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину