Pik
Сьогодні, 29 Вересня 2020
30.05.2019
721
0

Спортивна інфраструктура «Прибрежного» почне працювати для селища Лазурне - Гоцул

Спортивна інфраструктура «Прибрежного» почне працювати для селища Лазурне - Гоцул

У Центрі Олімпійських видів спорту «Прибрежний» у Лазурному на Херсонщини за участі першого заступника Міністра молоді та спорту, голови Федерації легкої атлетики України Ігоря Гоцула відбулось відкриття соціального проекта керівника Центру Андрія Путілова - «Школа легкої атлетики» для дітей селища.

- Цей стадіон почне працювати для селища Лазурне, - зазначив Ігор Гоцул, звертаючись до дітей, які висловили бажання займатися спортом. - Вітаю вас, бо ви стаєте частиною королеви спорту - легкої атлетики. Головне, що діти Лазурного отримають можливість реалізувати себе. Це важливо, бо, завдяки спорту, у кожного з вас є можливість скористатись, так званим, соціальним ліфтом, бо вже на самому початку у вас є конкурентна перевага - тренування відбуватимуться на кращому легкоатлетичному манежі держави.Ігор Гоцул подякував інвестору та керівнику Центра Олімпійських видів спорта Андрію Путілову, який не тільки за власний кошт розвиває спортивну інфраструктуру, а ще й бере на себе соціальне навантаження, дає можливість громаді селища безоплатно займатись спортом на сучасній тренувальній базі.

Довідка:
Центр Олімпійських видів спорту “Прибрежний” – перший в України приклад приватно-державного партнерства у галузі спорту. У квітні 2018 року було підписано чотирьохсторонній Меморандум між Міністерством молоді та спорту України, Федерацією легкої атлетики України, Херсонською обласною державною адміністрацією та ТОВ “Прибрежний” про співробітництво у галузі спорту на базі інфраструктурного об’єкта європейського рівня - Центр Олімпійських видів спорту “Прибрежний”.
У червні 2018 року відбулось відкриття першої черги спортивної арени – футбольного поля зі штучним покриттям. У листопаді 2018 року відкрито другу чергу Центру та проведено Перший відкритий чемпіонат Криму з легкоатлетичного багатоборства серед юніорів та юнаків, який наразі внесено у календар заходів Міністерства молоді та спорту.
У квітні 2019 року на базі Центру Олімпійських відив спорту “Прибрежний” пройшли тренувальні збори легкоатлетичної збірної України.
Спортивна арена у “Прибрежному” побудована виключно за кошти інвестора, голови правління Механічного заводу Андрій Путілова. Арена складається з великого футбольного поля, легкоатлетичних доріжок, секторів для стрибків, майданчиків для гри у баскетбол та волейбол.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину