Pik
Сьогодні, 15 Июля 2020
18.07.2019
585
0

Спорідненість Одеси та Херсону в гуморі: Факти з життя херсонців, які курсують тролейбусом №1.

Спорідненість Одеси та Херсону в гуморі: Факти з життя херсонців, які курсують тролейбусом №1.

Міський транспорт – це місце концентрації пересічних містян різного віку. Особливо привабливий для  малозабезпечених в Херсоні звичайно що тролейбус. Сварки, взаємодопомога, прокленання вдали – все це тут почуєте відверто і у варіаціях народного гніву та гумору!
І все ж здебільшого – люди підтримують один одного, навіть коли повна давка і хтось нервує, більшість – заспокоює  та переводить ситуацію на гумор.

Так,  зранку тролейбус маршруту №1 вщент набився херсонцями на зупинці ж/д вокзалу. Пасажири один на одному буквально повисли і тут почалося: той лікоть не туди вивернув, у того мізків немає, тому сидіти вдома треба, а не лазити ринками та транспортом. Все як завжди, набір не змінний, але ось на весь салон тролейбусу лунає голос бадьорої жіночки:

(мовою оригіналу):
« Мужчина, вы лежите на мне, так делайте что-нибудь!»
Тролейбус вибухнув хохотом, а  той же лукавий  голосок жіночки продовжив :
«мне сегодня день рождения – 72 года, мне уже все можно!» -

і тут  всі, хто практично в небажаних обіймах висів один на одному в салоні тролейбусу з гоготанням дружно ій відповіли: «Вітаємо!».
І вірите, в цей день ніхто мені вже настрій не зіпсував, подумки все поверталася  та з усмішкою до того голосу і ситуації в тролейбусі.
 
Друзі, ми вирішили передати вам тролейбусну історію для того, щоб лише нагадати, що вибори, політики, тарифи, свартки – цього і так занадто в житті кожного з нас, тому звернемо увагу на гідність, на щирість, на людяність і повагу, а гумор нам завжди допоможе в будь-яких ситуаціях, бо не лише  в Одесі вміють сміятися над собою.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину