Pik
Сьогодні, 25 Січня 2021
03.05.2019
1817
0

Співробітник НПП «Нижньодніпровський» підозрюється у отриманні хабара

Співробітник НПП «Нижньодніпровський» підозрюється у отриманні хабара

26 квітня начальнику Білозерського відділення НПП «Нижньодніпровський» було вручено Повідомлення про підозру у отриманні неправомірної вигоди шляхом її вимагання від військової прокуратури. Цю інформацію спростувала, а згодом підвтердила адміністрація парку, передає ПІК.

Так, 26 квітня у інтернет-версії видання Голос України було опубліковано інформацію про те, що рекет і прикриття браконьєрства у Національному природному парку "Нижньодніпровський" виявили поліція та військова прокуратура Херсонського гарнізону. За версією обвинувачення, до начальника природоохоронного відділення парку прийшов херсонець, щоб проконсультуватися – які документи потрібні для легального вилову риби в акваторії, підконтрольній НПП "Нижньодніпровський". У відповідь службовець пояснив, що "по закону" це буде дуже складно й довго. Натомість пообіцяв закрити очі на браконьєрство в обмін на щомісячну "данину" у двадцять тисяч гривень, і "аванс" у 17,5 тисячі гривень. Рибалка з приводу такої зажерливості обурився і повідомив про це куди слід.

Читайте також: Хто і як з держструктур впливає на ситуацію з пожежами у плавнях 

У той же день, 26 квітня, на офіційному сайті національного парку було розміщено інформацію щодо непричетності співробітників парку до затримання війcькoвoю прoкуратурoю Херcoнcькoгo гарнізoну Південнoгo регіoну України, cпільнo зі cпіврoбітниками ВБКОЗ УСБУ та СУ ГУ Нацпoліції України в Херcoнcькій oблаcті громадянина С., начебто посередника, який повинен був передати хабар посадовцю нацпарку.

А вже 2 травня на сайті парку підтвердили, що дійсно така підозра була вручена їх співробітнику, але пізно увечорі.

Після цього начальник відділення разом з адвокатом поїхав у відділ поліції.

Директор парку Олексій Чачібая, йдется у повідомленні, досі не отримав від слідства ніяких повідомлень із зазначенням характеру вчиненого співробітником порушення та закону, який порушено.

2 травня адміністрація національного природного парку «Нижньодніпровський» видала Наказ про проведення службового розслідування з метою унеможливлення використання службовими особами власних повноважень або пов’язаних з цим можливостей отримання неправомірної вигоди.  Згідно з Наказом створено тимчасову комісію з розслідування фактів, викладених в ЗМІ стосовно звинувачення працівника парку в отриманні неправомірної вигоди.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину