Pik
Сьогодні, 22 Вересня 2019
22.06.2016
200
0

Співаковський закликає місцеву владу запобігти спалаху «ізмаїльської інфекції» в Херсоні

Співаковський закликає місцеву владу запобігти спалаху «ізмаїльської інфекції» в Херсоні

Народний депутат України Олександр Співаковський звернувся до влади Херсона з проханням приділити увагу об'єктам водопостачальної інфраструктури, щоб не допустити у місті спалаху так званої «ізмаїльської інфекції».

Як відомо, причиною масового захворювання мешканців Ізмаїлу (Одеська область) стало попадання збудників інфекції у воду в результаті підтоплення каналізаційних систем.

У зверненні на ім'я Херсонського міського голови Олександр Співаковський, зокрема, звертає увагу на загрозливий стан водопостачальної інфраструктури в самому центрі Херсона.

«На окремих ділянках вулиць Гончарної (Котовського) та Київської відсутня центральна міська каналізація. В домах встановлені різні автономні очисні споруди. Через ґрунтові води, які руйнують стінки, вони постійно наповнюються. Послуги асенізаційної машини для відкачування стічних вод дуже дорогі для мешканців цих вулиці, а субсидією ці послуги не покриваються. Враховуючи той факт, що вказані вулиці знаходяться в одній із найвищих точок міста, забруднена стічна вода потрапляє в ґрунтові води, в пласти чистої води. Це спричиняє велику загрозу екологічній небезпеці міста», - зазначається у зверненні.

Народний депутат України пропонує міській владі «взяти зазначене питання під особистий контроль та вжити всіх необхідних заходів для проведення центральної міської каналізації по вул. Гагаріна (між будинками №№ 40-70) та по вулиці Київська (між вулицями Гончарна (стара назва Котовського) та Гагаріна)». Нардеп також просить розглянути можливість виділення з міського бюджету коштів на розроблення проектної документації та кошторису проведення вказаних робіт.

Щодо коштів безпосередньо на прокладення каналізаційної мережі, то, як зазначається у зверненні, «мешканці цього кварталу готові звертатись з проектною документацією до держави, грантових установ з проханням надати кошти на проведення каналізації».

 

 

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину