Pik
Сьогодні, 16 Вересня 2019
28.04.2016
120
0

Співаковський вважає, що Гордєєв зможе повернути довіру людей до влади

Співаковський вважає, що Гордєєв зможе повернути довіру людей до влади

В інтервю обласному проводовому радіо народний депутат України Олександр Співаковський висловив підтримку кандидатурі свого колеги по Верховній Раді Андрія Гордєєва на посаду голови Херсонської обласної державної адміністрації.

На його думку, він - найбільш вдала кандидатура на цю посаду. Тим більше, що Андрій Гордєєв матиме безпрецедентну підтримку - як з боку народних депутатів, обраних від Херсонщини, так і місцевої влади. Зокрема, голови обласної ради Андрій Путілова та міського голови Херсона Володимира Миколаєнка.

Олександр Співаковський назвав таку абсолютну одностайність "унікальним моментом", що стане запорукою плідної співпраці всіх гілок влади над вирішення проблемних питань регіону.

"Бо разом ми - сила, ми - команда. Тож зможемо сконцентрувати свої зусилля задля залучення ресурсів і державного, і місцевого бюджетів, щоб вирішувати проблеми Херсонщини. Тобто, консолідація є. А, отже, є можливість у Андрія Гордєєва (на посаді голови ОДА. - Ред.) повернути довіру людей до влади за рахунок виконання тих обіцянок, які ми давали, коли йшли на вибори", - вважає нардеп.

Cьогодні Президент України Петро Порошенко особисто представив Андрія Гордєєва в якості губернатора Херсонщини.

 

 

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину