Pik
Сьогодні, 23 Вересня 2020
08.07.2016
439
0

Співаковський: Комітет освіти і науки за відновлення безкоштовного фінансування учнів 5-9 класів

Співаковський: Комітет освіти і науки за відновлення безкоштовного фінансування учнів 5-9 класів

Про це перший заступник голови Комітету з питань освіти та науки, народний депутат фракції Партії " Блок Петра Порошенка" Олександр Співаковський зазначив за підсумками засідання Комітету.

"На комітеті було розглянуто питання відновлення безкоштовного харчування учнів 5 - 9 класів. І тут ми повинні розуміти, що та реформа, яка у нас відбувається зі створення опорних шкіл, повинна мати свою ідеологію. А саме, враховувати, що в селі дуже багато людей не мають коштів, тому ми маємо подбати і забезпечити дітей харчуванням, аби вони, виїхавши до школи о 8 ранку і повернушись лише ввечері, мали можливість харчуватися в школі. Ми повинні знайти рішення в цьому питанні",- наголосив народний депутат.

"Ще одне актуальне питання розглядалося на комітеті, а саме, питання створення Національного фонду досліджень, який би на грантовій основі розпочав фінансування наукових досліджень. Таким чином, ми дали можливість Міністерству науки і освіти закінчити роботу щодо відкриття цього фонду. Ще необхідно запустити індентифікаційний комітет , обрати наукову раду, яка буде визначати, які проекти повинні фінансуватися з цього фонду", - зауважив парламентар.

Крім того на комітеті піднімалося питання про розблокування роботи Національного агентства з якості освіти. " Це важливо, адже ядром в реалізації Закону про вищу освіту є розмежування функцій Міністерства освіти і науки і створеного Національного агентства якості освіти", - додав Олександр Співаковський.

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину