Pik
Сьогодні, 23 Вересня 2019
03.11.2016
148
0

Соціально спрямований проект Херсонської області «Шерифи» – новий формат!

Соціально спрямований проект Херсонської області «Шерифи» – новий формат!

У Херсонській області протягом 6 років триває робота соціально спрямованого проекту щодо запобігання порушень громадського порядку. За цей період 1140 безробітних осіб були працевлаштовані на спеціально створені тимчасові робочі місця для участі в оплачуваних громадських роботах інструкторами з інформування населення, так званими «Шерифами».
З серпня місяця поточного року Проект почав працювати у новому форматі, виникла нагода в активізації цієї роботи у прикордонних районах області: Чаплинському, Каланчацькому та Генічеському. Адже з'явилась потреба у формуванні стабільної та якісної системи профілактики адмінпорушень, порушень громадського порядку та запобігання протиправній діяльності на кордоні.
Потенційні учасники Проекту - громадяни з числа безробітних, в першу чергу, демобілізовані учасники АТО. Під час підготовки вони проходять професійний відбір, інструктажі, де вчать, як спілкуватися з людьми та знаходити шляхи мирного врегулювання конфліктів. Фінансування даних видів робіт здійснюється за кошти Фонду загальнообов'язкового державного соціального страхування на випадок безробіття та місцевих рад.
Також одне із завдань Проекту - залучення «Шерифів», які отримали спеціальну професійну підготовку, до постійної зайнятості.

Довідково:
Станом на 01 листопада поточного року в області залучені до громадських робіт 177 безробітних осіб, з них 110 - демобілізованих учасників АТО, в тому числі в прикордонних з анексованим Кримом районах - 52 безробітні особи, з них - 34 демобілізовані учасники АТО.

 

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину