Pik
Сьогодні, 07 Березня 2021
25.12.2020
537
0

“Сонячні діти Херсонщини” потребують допомоги

“Сонячні діти Херсонщини” потребують допомоги

Вже майже в кожному домі стоїть ялинка, пахне мандаринами, та передноворічним святом. Але, навіть в такі казкові дні, стаються неймовірно прикрі події. Саме так сталось в інклюзивному просторі дитячих мрій “Сонячний світ” в Херсоні. Через порив теплоцентралі в приміщенні центру сталось затоплення гарячою водою. Постраждало все, що збиралось по крихтам протягом шести років!

Про це повідомляє пресслужба Херсонської ОДА.

Інклюзивний простір дитячих мрій “Сонячний світ” - це місце де діти з синдромом дауна та їх родини могли отримувати підтримку, займатись розвитком та соціалізуватись. Центр було створено людиною з великим серцем, мамою особливого сонячного хлопчика Іриною Ханіковою, і протягом всіх цих років саме Ірина та її ГО “Херсонська обласна організація підтримки дітей з синдромом Дауна “Сонячні діти Херсонщини” була опорою для багатьох родин, що стикнулись з викликами цієї хвороби. А зараз допомога та підтримка потрібна організації, щоб відновити простір, і в новому 2021 році продовжувати світлу місію підтримки сонячних дітей!

Звертаємось до всіх небайдужих херсонців про допомогу та підтримку центру для відновлення знищених водою дедуктивних матеріалів, обладнання, та самого приміщення.
Новий рік - це саме той час, коли кожен може стати трохи Дідом Морозом чи Снігуронькою, і подарувати іншим надію та радість.

Ірина Ханікова - 0505718519

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину