Pik
Сьогодні, 20 Січня 2021
15.05.2017
330
0

Сьогодні розпочинається набір в рамках пілотного проекту "Нове обличчя кордону"

Сьогодні розпочинається набір в рамках пілотного проекту "Нове обличчя кордону"

Сьогодні,15 травня, розпочинається набір до реформованих підрозділів внутрішньої та власної безпеки Державної прикордонної служби України в рамках пілотного проекту «Нове обличчя кордону», передає ПІК з посиланням на прес-службу Херсонського прикордонного загону. 
Партнерами проекту виступають Посольство США в Україні та Міжнародна організація з міграції.
Конкурс проводиться серед військовослужбовців Державної прикордонної служби України, військовослужбовців інших військових формувань, представників правоохоронних органів та цивільних громадян України, які мають вищу освіту та проходили підготовку офіцерів запасу, військовозобов'язаних (у т.ч. військовослужбовців запасу).
Для цього необхідно подати електронну анкету кандидата, заповнити яку можна на сторінці проекту. Далі анкети обробляються автоматизованою електронною системою без втручання посадових осіб прикордонного відомства.
Запрошуємо громадян, які бажають проходити службу в реформованих підрозділах внутрішньої та власної безпеки Держприкордонслужби, активно долучатися до конкурсу.
В свою чергу Держприкордонслужба пропонує престижну стабільну роботу, гідний рівень грошового забезпечення близько 9 тисяч гривень для старшинського складу та 12 тисяч для офіцерського складу, перспективу кар'єрного зростання, соціальне забезпечення згідно з діючим законодавством, професійну підготовку за міжнародними стандартами тощо.
Детально ознайомитись із умовами конкурсу та переліком посад можна на сайті Держприкордонслужби за посиланням http://dpsu.gov.ua/ua/anticorruption або в Call-центрі за телефоном (044) 239-85-35.

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину