Pik
Сьогодні, 16 Вересня 2019
16.06.2016
569
0

Сьогодні херсонській лікарні Лучанського передали чергову «порцію гуманітарки» з Німеччини

Сьогодні херсонській лікарні Лучанського передали чергову «порцію гуманітарки» з Німеччини

Сьогодні до херсонської міської клінічної лікарні імені Лучанського прийшла фура з Германії, під зав'язку завантажена медичним обладнанням, засобами догляду за хворими, розхідними матеріалами, меблями, матрацами...

За словами головного лікаря закладу Людмили Ломако, не зважаючи на те, що вантаж не новий, а бувший у користуванні, він в доброму стані і для лікарні - це велика актуальна допомога.

Це вже третій подібний «транш», який отримує лікарня відтоді, як рік тому розпочалося її співробітництво з обласним благодійним фондом «Реавіта».
Його президент Ольга Тапе привітала медиків з прийдешнім професійним святом, подякувала їм за нелегку і таку потрібну справу - збереження і порятунок людських життів, а також пообіцяла, що це не остання акція.

Ініціатива, окрім фонду «Реавіта» та його президента, належить і раді підприємців області та її голові Юрію Рожкову. Саме завдяки тому, що до акції долучилися підприємці, вантаж прибув до Херсона. Йдеться про транспортні розходи, розмитнення та інші організаційні питання.

У минулому успішний підприємець, а нині голова Херсонської облради Андрій Путілов також не лишився осторонь - у прибутті «гуманітарки» є і його вклад як фінансовий, так і організаційний.

- Бізнес має бути соціально відповідальним і сьогоднішня акція - яскравий тому приклад. Обладнання надійшло не нове, але сучасне і робоче. Звичайно, мені б хотілося, щоб ми купували нашим лікарням нову апаратуру, щоб підвищилися заробітні плати медиків. Саме над цим і працює влада, - сказав Андрій Путілов, вітаючи медпрацівників з Днем медика.

Також до вітань і сьогоднішньої події приєдналися міський голова Херсона Володимир Миколаєнко і секретар міськради Олена Урсуленко.

 

 

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину