Pik
Сьогодні, 24 Березня 2019
20.02.2019
230
0

Сьогодні рівно 5 років від початку офіційної окупації АР Крим Росією

Сьогодні рівно 5 років від початку офіційної окупації АР Крим Росією

Сьогодні рівно 5 років від початку офіційної окупації АР Крим Російською Федерацією, нагадує Азово-Чорноморське Регіональне управління Держприкордонслужби.

 20 лютого 2014 року Росія здійснила міжнародний злочин, порушила базові принципи міжнародного права, зруйнувала існуючий баланс сил в регіоні, спровокувала одну з найбільших безпекових криз в Європі. Грубо порушуючи територіальну цілісність та суверенітет України, російські війська розпочали окупацію Криму.

Спочатку РФ не визнавала своєї агресії, але вже в квітні 2014 року вперше публічно визнали участь російських військових в анексії півострову.

Тоді українські прикордонники в короткий термін встановлювали блок-пости, брали під охорону ділянку адміністративної межі Херсонської області та АР Крим, розгортали сили та засоби для стримання подальшої російської агресії.

Визначення фактичної дати початку тимчасової окупації Криму і Севастополя - 20 лютого 2014 року - було закріплено Законом України «Про внесення змін до деяких законів України щодо визначення дати початку тимчасової окупації» від 15 вересня 2015 року № 685-VIII. Цей Закон сприяє захисту прав держави, громадян і юридичних осіб, а також посилює позиції України у судових спорах проти РФ.

На фото – організація служби прикордонників на адміністративній межі з ТОТ АР Крим у лютому-березні 2014 року.

Читайте також: Олександр Вілкул каже, що дасть воду в окупований Крим, якщо стане президентом

4

6

Новини по темі

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину