Pik
Сьогодні, 11 Июля 2020
19.09.2017
730
0

Сьогодні колишні робітники ХБК мітингували під херсонською мерією

Сьогодні колишні робітники ХБК мітингували під херсонською мерією

Сьогодні вранці перед будівлею міськради колишні робітники ХБК провели мітинг, передає ПІК.

Люди висловили своє обурення меру міста Володимиру Миколаєнко стосовно рішення міськради, яке передбачає те, що стадіон «Старт» може перейти у комунальну власність. В свою чергу, мітингувальники запропонували свій варіант: продати цей стадіон і за отримані гроші погасити заборгованість по заробітній платні.

З приводу цієї ситуації Миколаєнко висловив свою принципову позицію - стадіон «Старт» повинен залишитися.

«Моя позиція принципова – стадіон повинен залишитися. Сьогодні люди прийшли, вони занепокоєні тим рішенням, яке було прийняте на сесії міськради. Депутатський корпус дав попередню згоду на прийняття до комунальної власності. Те, що відбувається з майном ХБК, не може не викликати занепокоєння, - це комплекс «Чайка», це дитячий табір в Скадовську, ми бачимо фабрику «Кухня», яка зруйнована після того, як її повернули до ХБК. Є така ініціатива – продати стадіон і розрахуватися за борги. Мені здається, що ми не маємо продавати такі об’єкти. Продати для чого? Щоб там побудували якесь котеджне містечко чи черговий ринок зробили?», - прокоментував журналістам Миколаєнко.

За його словами, станом на зараз договір оренди у попереднього підприємця закінчився, люди готові передати стадіон в оренду новому орендарю і за рахунок отриманих грошей погасити заборгованість по заробітній платні.

« Якщо питання буде розвиватися таким чином – ми підтримаємо. Якщо хтось намагатиметься його продати для того, щоб побудувати котедж не містечко чи ринок – ми категорично проти», - зазначив міський голова.

 

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину