Pik
Сьогодні, 16 Ноября 2018
29.06.2018
1012
0

«Собачі» війни в соцмережі – у Херсоні скандал навколо притулку для тварин

«Собачі» війни в соцмережі – у Херсоні скандал навколо притулку для тварин

Соцмережі у Херсоні сколихнув відеосюжет з собачого притулку, який зробив з території притулку для тварин скандально відомий Кирило Стремоусов, передає ПІК

У притулку тварин утримують тимчасово - для стерилізації та потім відпускають назад у середовище, де вони жили раніше. 

Автор сюжету потрапив на територію притулку і зняв нетверезого працівника, брудні банки з водою для собак і труп щеняти, що розкладається у клітці, а біля нього бігає інше, живе, щеня.

На відео його автор використовує нецензурні вислови та відзначає, що на утримання притулку з міського бюджету виділяється 5 млн гривень.

Після того, як у соцмережах розтиражували це відео, з’явилось інше відео, де депутат міської ради та директор та КП «Гарантія» Ігор Семенчев оприлюднює власну версію. Це відео виклала на своїй сторінці у соцмережі “Алиса Рувинская”  - як пишуть  ЗМІ, це громадянська дружина Антонівського селищного голови Ігоря Ігоровича Семенчева, пані Тетяна Докучаєва.

«Є питання», - каже Ігор Семенчев за результатами «розбору» в колективі того, що показано у відео сюжеті.

Зокрема, Семенчев каже, що працівник, якого застали на роботі п’яним буде звільнений з роботи та позбавлений премії. Семенчев пояснює, що є проблема з кадрами через низькі заробітні плати (2700 гривень).

А його підлеглі переконують, що щеня, якого показали мертвим у клітці…підкинули. Мовляв, за один день тіло не могло розкластися. Проте вони не переконали навіть пана Семенчева.

У виправдальному відео показують їжу для собак, кажуть, що тварин годують двічі на день, розповідають, які побутові умови створені тут для працівників. «Мені самій цікаво, я сама зацікавлена», - каже автор відео. «До питання, що зелена вода була. Це тарілки були брудні, але вода у собак є», - каже вона.

Як раніше передавав ПІК, у Херсоні обіцяють покращити ситуацію з безпритульними собаками.

У соцмережах користувачі розділилися. Одні звинувачують Стремоусова у піарі, кажуть, що у притулку  все не так погано, як подано у сюжеті. Також пишуть, що потрібно подбати про достойну заробітну плату для працівників і вимагати від них якісну роботу.  Інші вважають, що ситуація, незважаючи на особу автора сюжету, жахлива. 

Нагадаємо, раніше активісти врятували херсонських ведмедів, які були у віданні "КП "Гарантія".

Читайте також: 

Усі херсонські ведмеді в Галицькому нацпарку живі 

Для херсонських ведмедів у нацпарку будують двогектарний вольєр у лісі

За херсонськими ведмедями знов можна спостерігати он-лайн

Теги:

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину