Pik
Сьогодні, 04 серпень 2020
Гаряча новина
08.08.2018
3350
0

Сморід у Херсоні: виявили машину, що вивантажувала курячий послід (фото)

Сморід у Херсоні: виявили машину, що вивантажувала курячий послід (фото)

На місце, де виявили курячий послід, через який Херсон огорнув сморід, виїхали представники влади. Вони виявили машину, яка займалася вивантаженням посліду на відкритий ґрунт в необробленому стані.

Про це у Фейсбук повідомив Директор Департаменту екології та природних ресурсів Юрій Попутько, передає ПІК.

«За дорученням голови ОДА, у зв'язку з численними скаргами мешканців міста Херсон, сьогодні оперативно здійснили виїзд на можливе джерело смороду у місті. Причиною неприємного запаху в місті, на нашу думку, є несанкціоновані місця розміщення курячого посліду. Порушником чинного природоохоронного законодавства та причиною смороду в місті є виробнича діяльність птахогосподарського підприємства ПАТ Агрохолдінг Авангард у с. Східна. На місці було виявлено машину, яка займалася вивантаженням посліду на відкритий ґрунт в необробленому стані. Наразі чекаємо поліцію», - написав Попутько.

Як раніше передавав ПІК, джерелом забруднення повітря у Херсоні ймовірно  стали відходи птахівництва, що були знайдені в районі села Музиківка.

Нагадаємо, у листопаді минулого року херсонці вже скаржились  на сморід у повітрі. Тоді ж в облраді почали встановлювати винних у смороді і навіть створили робочу групу по смороду, яку очолив заступник голови облради Булюк.

Пізніше в облраді повідомили що ситуація виправлена і питання з утилізацією відходів птаховиробництва вирішена. 

3

1

2

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину