Pik
Сьогодні, 04 серпень 2020
Ексклюзив
10.08.2018
1043
0

Сморід у Херсоні: що кажуть у поліції

Сморід у Херсоні та курячий послід у полі: що кажуть у поліції

Після того, як у Херсоні знайшли вивезений у полі необроблений курячий послід, Дніпровським відділенням поліції було відкрите кримінальне провадження за ч.1 ст.239 Кримінального Кодексу України. Про це ПІК повідомили у відділі комунікації поліції Херсонської області.

Нагадаємо, звернули увагу на гори курячого посліду представники влади після того, як Херсон охопив сморід. До вивчення ситуації долучилися фахівці профільних департаментів, інспекцій і навіть обласна рада

Які наступні кроки поліції – з таким питанням кореспондент ПІК звернувся до Дениса Лелюка, заступника начальника слідчого відділення Дніпровського відділення поліції.

На вантажівку, що перевозила курячий послід, накладено арешт

«Розпочато кримінальне провадження за даним фактом слідчим відділом Дніпровського відділення поліції . У ході огляду було зафіксовано факт наявності на земельній ділянці біля Зеленівки курячого посліду. Також було виявлено вантажний автомобіль, який вивозив послід. На цей вантажний автомобіль, відповідно до рішення суду, накладено арешт, він перебуває на спецмайданчику в Олешках», - розповів Денис Лелюк.

У Дніпровському відділені поліції направили вже ряд запитів – власне в агрохолдинг «Авангард», в Державну екологічну інспекцію, Департамент екології ОДА, Державну службу геології і надр.

Читайте також: Послід, яким планували підживити ґрунт, може стати причиною захворювань

Як пояснив заступник начальника слідчого відділення Дніпровського відділення поліції, поліція робить запити - з’ясовує, як вирішується на «Авангарді» питання з утилізацією, де знаходиться полігон для утилізації чи інші потужності, як відходи перевозяться, чи проводились перевірки суб’єкту господарювання, чи виявляли порушення під час перевірок.

«На даний час нами направлено ряд запитів. В агрохолдинг «Авангард» з метою отримання від них документів щодо порядку утилізації цих промислових відходів, хто відповідальна особа за утилізацію», - відзначив Денис Лелюк.

Власника поля, де знайшли курячий послід,  ще встановлюють

Що стосується водія, який вивозив курячий послід - то він наймана особа. 

«Водій пояснював, що віз курячий послід саме з агрохолдингу. Він - наймана особа, працює на фірму «Логістик». Запит зробили і до них – з метою витребування у них договорів, укладених з «Авангардом» по перевезенням», - каже Денис Лелюк.

Наразі власник поля, де знайшли курячий послід, ще не встановлений, у поліцію він не звертався.

«Ми також запланували з представниками Держгеокадастру і екологічної інспекції виїхати на місце і провести додатковий огляд, щоб зрозуміти, кому належить це поле, щоб послухати власника поля – що він з цього приводу може сказати. Чи укладали з ним угоди з приводу вивезення, закупляли чи не закупляли курячий послід. До теперішнього часу власник поля до нас не звертався», - розповів Денис Лелюк.

Читайте також:

«Авангард» продав необроблений курячий послід і вважає, що то не його проблема – Попутько

 

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину